Керамограніт на вулиці – чи практичний він

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Виконуючи облицювальні роботи ванної кімнати, багато хто віддає перевагу керамограніта. Не дивно, адже цей матеріал просто відмінний в експлуатації. У багатьох виникає питання про те, чи підходить керамограніт для зовнішнього використання або підходить тільки для закритих приміщень? Відповідь однозначно «так»!

У чому переваги керамограніта

Своєю міцністю матеріал зобов'язаний технології виробництва, яка полягає в високотемпературному випалюванні і в пресуванні під високим тиском. На виході отримуємо структуру матеріалу, в якій відсутні пори. Завдяки цьому він дуже міцний, а також вологостійкий. А це дуже цінно як для його експлуатації у ванній кімнаті, так і для експлуатації в вуличних умовах.

Керамограніт також може похвалитися своєю стійкістю до перепадів температур. Тобто йому не страшні ні зимові морози, ні літня спека. Також йому не страшно впливу сонця: матеріал не вигоряє і не тріскається.

Ще однією важливою перевагою керамограніта є його не слизька поверхня (якщо модель не глянцева і полірована). А також вона не вимагає особливого і ретельного догляду.

Поради

Перш ніж приступити до укладання плитки, необхідно визначитися з типом поверхні керамограніта. Для вуличного використання відмінно підходить матеріал, що володіє протиковзкими властивостями – матовий керамограніт, напівполірований і структурований. Це властивість особливо важливо при укладанні плитки на вуличних сходах.

Пам'ятайте, що найбільш підходяща температура повітря для облицювальних робіт – від 10 до 35 градусів тепла. У холодну пору року роботи краще не проводити. Справа в тому, що при мінусовій температурі вода, яка входить до складу клею, замерзає. Це погіршує адгезію плитки.

Щоб керамограніт прослужив вам якомога довше, вибирайте якісні матеріали, які використовуються під час його укладання. Одним з важливих етапів є затірка швів. Матеріал, який ви використовуєте, повинен мати високу стійкість до морозів і вологи. В іншому випадку через несприятливі умови ваша робота «зійде нанівець».

Після укладання повинно пройти 4-7 днів, перш ніж ви почнете вводити готову облицювання керамограніта в експлуатацію.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply