Як купити на сайті 1688

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Шопінг зараз стає все більш популярним, і це дуже популярно: ціни там дуже радують, широкий асортимент вражає уяву, є безліч можливостей як для роздрібних, так і для оптових закупівель для великих клієнтів. Сайт 1688 виділяється серед конкурентів низькими цінами, хоча дуже нагадує Taobao з подібним дизайном і меню, розібратися в інтерфейсі досить складно. Більш того, якщо ви раніше зареєструвалися в Taobao, вам не потрібно проходити процес реєстрації заново. 1688 підпорядковується принципу b2b. Тобто це майданчик для оптових закупівель у великих обсягах. Давайте розберемося з процесом трохи докладніше.

Покупки на сайті 1688: як їх правильно здійснювати?

Сам процес досить складний і вимагає допомоги перекладача або людини, що володіє китайською мовою: весь інтерфейс сайту китайською мовою, неможливо перейти на англійську або, наприклад, на російську. В основному, щоб полегшити собі життя, можна скористатися спеціальними онлайн-перекладачами або плагінами браузера. Важливий момент: сайт здійснює тільки оптову торгівлю і доставку, а тому здійснюється виключно всередині країни, в будь-якому випадку тут знадобиться перевірений посередник.

Після вибору необхідних товарів потрібно заповнити файл замовлення у посередника, потім — перевірити ціни і підтвердити замовлення. Не забудьте ретельно перевірити всі документи, а також перевірити постачальника: щоб він не виявився шахраєм, або просто постачальником з поганою репутацією. Коли ви остаточно визначилися з замовленням, скористайтеся послугою викупу товарів з торгових майданчиків, доставки замовлень. Бажано замовляти доставку з послугою відстеження або експедирування: це допоможе вам бути спокійним за свій товар і точно знати, де він знаходиться в даний момент. Не забувайте про страховку: форс-мажорні випадки не так вже й рідкісні, тому краще, якщо ваша посилка буде додатково захищена. Після проходження процедури доставки слід отримати товар, а також оплатити сам товар і його доставку: як випливає з тексту договору.

Як бачите, процес не такий складний, як може здатися на перший погляд. 1688 рік — це той сайт, який дозволяє досить істотно заощадити, зробити дійсно вигідні покупки, в тому числі і досить великі. Однак впоратися з покупками тут без посередників практично неможливо, тому дуже важливо вибрати дійсно надійного партнера, який полегшить процес покупки і доставки. Одним з кращих варіантів є BOONS. Ми надаємо послуги з викупу товарів з Китаю, допомогу в підборі, послуги перекладу, доставки, митного оформлення документів, страхування, а також багато іншого. Крім усього іншого, ми організовуємо меблеві тури в Китай: подорожі, де можна на власні очі побачити якість товару, можна зробити відмінні покупки. Ми гарантуємо своєчасну, оперативну, якісну доставку вашого товару в повному обсязі і за найприємнішими цінами.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply