Як купити продукти на Alibaba?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Китайський шопінг став надзвичайно популярним в останні роки. Здається, що немає абсолютно нічого, чого не можна було б знайти в онлайн або офлайн магазинах Піднебесної.  Сьогодні купити дійсно можна абсолютно все, що завгодно, причому за найприємнішими цінами, адже собівартість і собівартість продукції там невисокі: багато відомих брендів переносять туди своє виробництво для збільшення прибутку. Крім того, часи, коли товари китайського виробництва асоціювалися у споживачів з чимось вкрай неякісним і не виправданим, однозначно давно минули.

Рівень китайського виробництва зростає і це відчувається навіть в дрібних деталях. Китайські дизайнери і китайські виробники працюють на совісті: тому китай можна назвати найкращим місцем для покупок для бізнесменів: адже при установці відчутної націнки попит на товар завдяки своїй якості не зміниться, і така ж відчутна націнка не буде відчуватися споживачем за межами КНР, так як собівартість досить низька. Місць для шопінгу дуже багато. Це може бути всіма улюблений, популярний Аліекспресс, а може бути інтернет-гіпермаркети, які набагато більше підходять для оптовиків: такі як Taobao, 1688, Alibaba. Про останніх ми хотіли б поговорити трохи докладніше і обговорити, як замовляти з цього сайту.

 

Сайт Алібаба: як робити замовлення і як організувати доставку?

Звичайно, замовляти безпосередньо з Alibaba досить складно. Незважаючи на труднощі з замовленням і необхідність співпраці через посередника, різноманітність товару окупає труднощі. Асортимент товарів трохи відрізняється від Taobao і Аліекспресс. У чомусь вибір більше, в інших — менше.  Alibaba — це велика платформа, що надає масу можливостей за низькими цінами, але великою перешкодою для бізнесу є китайська мова і орієнтація на китайського споживача. Складно впоратися без посередника при покупці товару на Alibaba. Адже варто задуматися над питанням доставки. Одним з кращих варіантів є BOONS. Вона гарантує своєчасну доставку в найкоротші терміни в хорошій якості і в повному обсязі. Якщо говорити про замовлення від Alibaba, то алгоритм приблизно такий:

  • Ви реєструєтеся на сайті: форма досить проста;
  • Вибирайте ті товари, які вас цікавлять. Пошук по сайту досить зручний, але радимо не надто вказувати параметри для запитів. Ви також можете зробити власний запит на покупку зі свого облікового запису, свого роду оголошення.
  • Будь-які уточнення, що стосуються закупівлі і доставки, здійснюються безпосередньо на сайті, в прямому листуванні з постачальником.
  • Після цього укладається угода. Стандартного наповнення кошика тут немає, переговори з постачальником ведуться безпосередньо.

Якщо ця схема для вас занадто складна і ви хочете делегувати функції покупки, сорсингу і доставки, то фахівці BOONS зроблять все, що необхідно — за вас. Висока якість послуг, індивідуальний підхід, найшвидша доставка будь-яким зручним для Вас способом, будь-які партії товарів і найприємніші ціни!

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply