Навіщо потрібен путівник по магазинах в Італії

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Гід по покупках – це людина, яка надає послуги гіда в світі моди, брендів, а також унікальних магазинів. Ця професія вважається філіалом стиліста. Їх головна відмінність: стиліст допомагає вибрати речі людини, дає практичні рекомендації, а гід по магазинах показує і розповідає про цікаві місця, де живуть унікальні речі (іноді за унікальними цінами). Давайте розберемося з питанням: навіщо потрібні путівники по покупкам.

Тонкощі & Шопінг

Історично, шовкові тканини, фарфор виникла з Китаю. Тепер традиції підтримуються, але китайські продукти змінилися. Місцеві магазини повно різноманітності, як і всі торгові центри в розвинених країнах Азії. Особливість китайського шопінгу – високий ризик наштовхнутися на дорогу і, здавалося б, якісну репліку. Репліка — це підробка вищої якості.

Сучасні китайські торгово-розважальні центри схожі на міні-міста в мегаполісів. У них туристи знайдуть багато відомих і фірмових магазинів, де речі продаються за непомірні ціни.

З іншого боку, місцевий шопінг – це пошук потрібної або просто цікавої речі в гору товарів широкого вжитку, і саме тут без перебільшення на кожному кроці.

Посібник з покупок

У достатку багатьох товарів важко не загубитися і не впливати на маркетологів. Торгові гіди не дадуть вам звернути увагу на непотрібні речі. З ними ви йдете в справжні магазини, розетки і, можливо, Sekond-Hendy. Місцевий китайський аромат відчувається в такому магазині. Ми гарантуємо, що кілька годин з гідом замінить вам щотижневі походи в торгових центрах. Якщо ви побували у Китаї для свят, то вам пощастило познайомитися з знижками.

Головне завдання торгового гіда – показати клієнту місцевий колорит на прикладі декількох магазинів або торгових центрів. Це своєрідна прогулянка-екскурсія по місту. Його обов'язки не включають в себе створення нового образу для клієнта. Гід по покупкам корисний тим, що розповідає історію магазинів, які фахівець відвідує з клієнтом, також показує унікальні місця. Їх професію можна назвати шопінг-екскурсією без створення розкішних образів, зміни іміджу.

Зауважимо, що деякі недосвідчені і неписьменні стилісти називають себе керівництвом, але насправді їх завдання абсолютно відрізняються один від одного.

Посібник з покупок VS стиліст

Через некомпетентність фахівців, відвідувачів в Китай плутають при виборі необхідних послуг. Так що давайте розберемо відмінності між гідом по покупках і стилістом.

 

Посібник з покупокСтиліст
  • цікава екскурсія по місту з акцентами на торгових точках (магазини, торгові центри, ринки, аутлети);
  • Знання історії міста, певних територій, цікавих магазинів;
  • Допомагає відчути колір і атмосферу міста через призму справжніх магазинів.
  • Зміна іміджу клієнта;
  • Знання стилів, брендів, магазинів одягу, взуття та аксесуарів;
  • Збирає Луки, допоможе повністю оновити гардероб, відібраного найбільш підходящих елементів зображення.
Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply