Безрамковий унітаз

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Кожна людина прагне до того, щоб його житло було найпривабливішим, сучасним і, звичайно ж, комфортним. Саме тому, будинок без ванної кімнати зараз велика рідкість. Хто хоче вийти на вулицю в туалет вночі або в зимову пору року? Напевно, бажаючих не так багато! Саме тому, до облаштування ванної кімнати слід підійти відповідально. Пропонуємо розглянути таку конструкцію, як туалет без обідка.

Зовнішня форма конструкції зовсім не відрізняється від стандартних туалетів. Основною відмінністю туалету без обідка від стандартної моделі є відсутність в чаші обідка, через який зливається рідина. Цей елемент досить важкодоступний для повноцінного очищення від різних видів забруднень і розмноження бактерій.

Будь-який звичайний туалет оснащений спеціальним обідком. Його ще називають промивним кільцем по всьому колу, що відповідає за змивання води. Обідок являє собою форму літери «П», під якою дуже складно відмити вже накопичився вапняний наліт, іржу та інші види забруднень.

Підвищена гігієна туалету

Більшість виробників сантехніки наносять на свою продукцію спеціальні антибактеріальні покриття, які здатні відлякувати забруднення, різні бактерії. Але тривале використання хімічних очисників поступово руйнує його. Це призвело до серйозного рішення – створення поліпшених туалетів без облямівки.

Ці конструкції створюються без будь-яких облямівок, прихованих елементів, виступів. Промивка функціонує за рахунок великого напору води, який повністю змиває воронку чаші.

Переваги безрамкових туалетів

Повноцінна гігієна унітазу і спрощений процес підтримки чистоти унітазу – головні переваги конструкцій без облямівки. Крім того, до переваг такого «агрегату» можна віднести наступні фактори:

  • легкий догляд. Не потрібно використовувати хімічні миючі засоби, щітки в процесі миття сантехніки. Досить використовувати тільки стандартну серветку для зручності витирання;
  • економія коштів. Витрата рідини зводиться до мінімуму.
  • в туалетах без обідка використовується на кілька відсотків менше води;
  • естетичний зовнішній вигляд. Сантехніка відрізняється розкішною білосніжністю, чистотою, яку можна без проблем підтримувати протягом тривалого терміну служби.

Принцип функціонування сантехніки

У такій «сантехнічної новизни» подача промивної води відбувається під сильним тиском. Цей струмінь повністю і повністю приводить в порядок конструкцію, не залишаючи брудних слідів. Є конструкції, в яких присутній мінімальний тип заглиблення, але його можна очистити без особливих зусиль. Є варіанти продуктів, які мають ідеально рівні і рівні миски.

Ще один принцип дає можливість контролювати напрямок потоку струменя. Туалет сконструйований таким чином, щоб рідина не виливалася за свої межі, і незважаючи на відсутність обідка, ефективний змив зберігається.

Сучасні інтернет-магазини пропонують своїм клієнтам широкий вибір туалетів без обідків, завдяки чому кожен може придбати для себе варіант, який повністю відповідає вимогам і побажанням. Купити конструкцію зараз може кожен – порадувати себе акуратною, доступною, зручною і гігієнічної покупкою.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply