Створення красивої ванної кімнати за допомогою мозаїчної плитки

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Під час ремонту настає момент, коли гостро стоїть питання вибору матеріалів, які будуть використовуватися під час обробки приміщення. Вибираючи їх, слід враховувати безліч нюансів, таких як: стійкість до перепадів температур, вологість, простота догляду, зносостійкість і т.д.

Якщо вам подобаються кімнати, виконані мозаїкою, і ви думаєте про те, як обробити свою ванну в єдиному стилі, вам буде цікаво прочитати цю статтю.

Переваги використання мозаїки в якості оздоблювального матеріалу

Ще зовсім недавно конструкція, в якій використовувалася мозаїка, вважалася дорогою, але сьогодні багато виробників навчилися виготовляти цей матеріал без використання дорогих комплектуючих, що зробило його більш доступним.

До основних переваг у використанні мозаїки можна віднести:

  • Величезна різноманітність матеріалів дало людям широкий вибір.
  • Мозаїка відрізняється особливою міцністю і зносостійкістю.
  • Оздоблення цим матеріалом можлива навіть в тому випадку, якщо поверхня не гладка.
  • З використанням мозаїки можна придумати безліч стильних і невибагливих картин.

 

Мінуси використання мозаїки

Єдиний недолік – обробка такими дрібними елементами обійдеться вам дорожче звичайних плит. Якщо ви знаєте, як самостійно виконувати облицювальні роботи, ви заощадите свій бюджет. Але витрачайте на процес багато особистого часу.

З чого зроблена мозаїка?

Існує кілька видів матеріалів, за допомогою яких створюється мозаїка:

  • Кераміка є найпоширенішим матеріалом завдяки своїй невисокій вартості (в порівнянні з іншими матеріалами). Вибравши керамічну мозаїку, можна точно відтворити потрібний орнамент, завдяки чітким межам розрізів, а також великій присутності кольорів і відтінків.
  • Натуральний камінь є найбільш стійким до механічних пошкоджень матеріалом. Він відрізняється не тільки міцністю, але і довговічністю. Найпоширенішими видами каменів при виготовленні мозаїки є мармур і граніт. Відмінний варіант для облицювання підлоги.
  • Скляна мозаїка славиться своєю стійкістю до вологи і перепадів температур. Він відмінно вписується в будь-який дизайн ванної кімнати. Але непридатний для облицювання підлоги.
  • В якості облицювання ванної кімнати дерево використовується досить рідко, так як такий матеріал підходить тільки для одного стилю.
  • Металева мозаїка не підходить для облицювання вологих приміщень через особливості цього матеріалу.

Створюємо орнаменти і візерунки за допомогою мозаїки

Такий спосіб облицювання дуже зручний, а тому широко поширений серед населення. Його зручність полягає у використанні мозаїки в поєднанні з плиткою. Основним матеріалом є черепиця. Ними оброблено практично все приміщення. Мозаїка виступає в якості доповнення.

Для зручності існують готові блоки, на які укладаються елементи мозаїки. Орнамент створюється шляхом монтажу в певній послідовності цих блоків.

Що стосується статі – як правило, на ньому не викладаються художні елементи, так як він не несе декоративного навантаження.

Створення квіткових мотивів

Квіткові мотиви відмінно впишуться в дизайн. Особливо якщо одна стіна в кімнаті залишається нефорсованої, можна створити малюнок на всю висоту. Це буде виглядати досить оригінально.

Розкладені мозаїкою квіти створюють відчуття свіжості в приміщенні, заряджають позитивною енергією і сприяють фізичному розслабленню організму.

Морські мотиви

Так як ванна кімната – це приміщення для водних процедур, то морська тематика тут дуже доречна. Великою популярністю користуються малюнки морських тварин (риб, дельфінів), кораблів. Важливу роль в створенні таких малюнків грає розмір елементів. Вони повинні бути досить маленькими, щоб достовірно передати малюнок.

Використання мозаїки в облицюванні ванної кімнати – відмінний спосіб додати родзинку в дизайн ванної кімнати і тим самим підкреслити свій оригінальний і вишуканий смак.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply