Як вибрати плитку для басейну: основні поради щодо вибору від фахівців

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

При обробці як відкритих, так і критих басейнів вибору немає – тільки плитка. Правда, поспішати з покупкою першого-ліпшого матеріалу не варто. Адже така специфічна сфера використання кераміки пред'являє особливі вимоги до її міцності, стійкості, невибагливості та іншим характеристикам. Через це звичайна плитка для ванної кімнати і навіть балкона навряд чи підійде. Тому варто відразу розібратися, як вибрати плитку для басейну – і ми вам в цьому допоможемо!

Якщо ви вирішили встановити басейн в приміщенні, то повинні бути готові до того, що це копітка робота, яка має безліч нюансів. Однією з найважливіших деталей в процесі роботи є укладання плитки, якою вистилають не тільки дно басейну, але і все приміщення.

Плитка повинна бути виконана з якісних матеріалів, які підходять для їх експлуатації в таких суворих екстремальних умовах, як басейн. Якими характеристиками повинна володіти плитка і інші поради щодо її вибору ви знайдете в цій статті.

Мозаїка і керамічна плитка – переваги в обробці басейну

На даний момент керамічна плитка є найпопулярнішим матеріалом для обробки басейнів, лазень, саун, ванних кімнат та інших приміщень з підвищеною вологістю і наявністю перепадів температур. Але до плитки, яка підходить для використання в басейні, вимоги суворіші, ніж до всіх інших плит.

Найважливішим фактором, яким вона повинна володіти, є мінімальне водопоглинання. Вибравши неякісний матеріал, що володіє великим коефіцієнтом водопоглинання, можна приректи всю конструкцію басейну на провал. На сучасному ринку ви знайдете безліч виробників, які випускають керамічну плитку, поглинання води якої близьке до нуля.

Термін служби басейну також залежить від того, як довго плитка, якою облицьована чаша басейну, зможе витримати тиск води.

Будь-яка керамічна плитка в тій чи іншій мірі пориста. Для басейну потрібно підбирати найменш пористий вид кераміки. В іншому випадку в порах (через підвищену вологість) будуть розмножуватися мікроорганізми, які руйнують матеріал.

Також дуже важливо, щоб плитка для басейну мала ефект заносу. Тобто плитка повинна бути одночасно з рівною, але не слизькою поверхнею. Виробники враховують той факт, що не тільки потрапляння води і вологи може зробити поверхню слизькою, але і продукти життєдіяльності мікроорганізмів (в швах).

Різновиди плитки для басейну

За своїм призначенням вся кераміка, якою облицьований басейн, ділиться на: настінну плитку, плитку для ступенів, для облицювання простору навколо басейну, а також для облицювання самої чаші басейну.

За світовими стандартами плитка ділиться на кілька класів:

  • плитка класу С – підходить для оформлення ступенів і сходів в басейні,
  • плитка класу В – використовується для обробки чаші басейну, душових кімнат, а також простору навколо басейну,
  • плитка класу А – підходить для використання в облицювальних роботах приміщень, прилеглих до басейну (роздягальня, підсобні приміщення і т.д.).
Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply