EPN – лідер серед кешбек-сервісів

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Послуги 27Cashback швидко поширилися серед покупців по всьому світу. Це дійсно зручна система, яка дозволяє купувати товар і при цьому економити на покупках. Обумовлені відсотки від замовлення покупець отримує назад в гаманець, а кешбек-сервіс отримує залишилися відсотки від співпраці з різними магазинами. Перемагають три партії. Сьогодні серед безлічі доступних систем для економії складно виділити одну. Ми розповімо вам про найбільш популярну і надійну систему EPN.

Розумна економія з EPN

Навряд чи знайдеться людина, яка не любить економити на покупках без втрат. Сервіс EPN для AliExpress дозволяє повертати відсоток від суми з кожної покупки. Щоб отримати доступ до кешбеку, потрібно пройти просту реєстрацію на сайті, яка займе не більше 5 хвилин. Створений профіль містить наступні розділи:

  • список магазинів, які співпрацюють з Кешбек;
  • партнерська програма, яка дозволяє отримувати бонуси за запрошення друзів;
  • відстеження замовлень;
  • розділ «питання-відповідь»;
  • безпосередньо особистий кабінет;
  • статистика замовлень;
  • оперативна технічна підтримка.

Чому саме ЕПН?

Якщо виникає питання, чому саме САМЕ ЕПН, а не інші сервіси, то потрібно описати можливості сервісу. Цей кешбек-сервіс дійсно дуже популярний серед користувачів Аліекспресс. Для таких систем найбільш важливо забезпечити стабільну і надійну роботу сервісу, з яким EPN відмінно справляється.

Також сервіс пропонує цікаві сервіси, які точно будуть корисні при покупках на Аліекспрес. З цих інструментів для економії виділяється підвищений кешбек, який дозволяє заощадити до 90% покупки (про що йдеться на офіційному сайті). Пропрацювавши 5 років в цій сфері, команда ЕПН дійсно налагодила роботу і довела її до автоматизму. Алгоритм, за яким працює сервіс, надійний і стабільний від звичних схем кешбеків. Це проявляється в тому, що повернення грошей з покупок не затримується, гроші нараховуються за вказаними тарифами (відсотки).

EPN також може похвалитися універсальним розширенням для браузера. Він працює з Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Internet Explorer та іншими браузерами. Розширення автоматично підключає кешбек до покупок, що полегшує покупки. Не потрібно шукати спеціальні посилання, за якими доведеться стежити і дивитися на доступний товар, все набагато простіше.

Даний сервіс кешбеку встановлює високі процентні ставки на покупки на Аліекспрес. Чим вище відсоток, тим більше грошей повертається в кишеню покупця. Наприклад, зарядний пристрій на сайті коштує 1000 USD При кешбеку 7% повернеться тільки 70 USD Якщо збільшити відсоток до 10%, то економія вийде до 100 USD.

Користувачі EPN у відгуках вказують на те, що сервіс не затримує платежі. Також кешбек підтримує роботу з банками. Якщо у покупця немає банківської карти, то можна легко вивести гроші на мобільний рахунок.

При виникненні будь-яких питань, пов'язаних з роботою сервісу, потрібно звернутися в техпідтримку, яка оперативно вирішить труднощі. Даний сервіс піклується про клієнтів, тому чесно співпрацює з кожним зареєстрованим користувачем.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply