Як правильно доглядати за раковиною зі штучного каменю

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Незважаючи на те, що раковини зі штучного каменю відрізняються міцністю і довговічністю, красою, мінімальними пошкодженнями різними мікроорганізмами, а також низьким рівнем шуму від падаючої води, недоліки у таких виробів все ж є – особливі правила догляду за матеріалом. Адже незважаючи на те, що матеріал довговічний, в його складі присутні акрилові смоли, кам'яна крихта і кварц, які цілком реально пошкодити.

Продовжуємо термін служби кам'яної мийки

Під час ремонту, коли ви перебуваєте на етапі вибору матеріалу, з якого повинна бути виготовлена мийка, необхідно ознайомитися з тим, чого «боїться» цей матеріал. Адже, як відомо, проблему легше попередити, ніж вирішити.

  • Вапняний наліт, який утворюється через жорсткої води. Коли цей наліт накопичується, на раковині стають видні світлі плями. Не полінуйтеся видалити їх спеціальними засобами, або оцтом.
  • Фарбувальні продукти, такі як вино, кава, чай, буряк, соки і т. Д., Часто залишають сліди на поверхні матеріалу. Бажано не залишати їх «на потім», а відразу ж позбутися від них.
  • Агресивна побутова хімія, не призначена для догляду за штучним каменем, може пошкодити матеріал. Бажання заощадити на миючих засобах зрозуміло. Набагато зручніше обзавестися однією банкою, в якій буде чистити і плиту, і плитку, і мийку. Але, їдка луг, кислоти, ацетон і розчинники, які містяться в миючих засобах, можуть безповоротно нашкодити композитів.
  • Незважаючи на те, що матеріал витримує нагрівання до температури вище 250 градусів за Цельсієм, це не означає, що на нього можна поставити розпечену сковороду. Також варто трохи почекати перед включенням холодної води після заливки окропу в раковину.
  • Порізи, удари – це ті речі, яких боїться штучний камінь. Якщо ви не хочете дізнатися на особистому прикладі, скільки коштує ремонт такої раковини, слід тримати від неї гострі ножі подалі.
  • На перший погляд може здатися, що іржа – це те, про що не варто турбуватися при покупці раковини зі штучного каменю. Однак поява червоного нальоту – не рідкість на стику змішувача і каменю. Існують спеціальні щадні вироби для каменю, які м'яко видаляють іржу.

Як правильно доглядати за штучним каменем

Догляд за раковиною зі штучного каменю досить простий. Щовечора досить просто промивати матеріал теплою водою, можна додавати мило. А на ніч витирайте сухим рушником. Якщо ви помітили, що в чаші з'явилося пляма, не потрібно намагатися видалити його грубими щітками, так як воно може подряпати матеріал (як у випадку з акриловими ваннами). Те ж саме можна сказати і про агресивні миючі засоби. У разі появи плями найкращим рішенням буде придбання миючого засобу, призначеного для даного виду матеріалу. А ще краще – це покупка миючого засобу від виробника вашої мийки. Так як тільки він може оцінити суміш композиту і необхідні пропорції агресивних речовин в миючому засобі.

Якщо ви бачите, що миючий засіб містить такі компоненти, як хлор метилен, фосфати і ацетон, від нього краще відмовитися.

Які збитки завдають раковини зі штучного каменю?

Якою б акуратною ви не була господинею, з часом на раковині зі штучного каменю можуть з'явитися деякі пошкодження. Щоб бути у всеозброєнні, слід уважно ознайомитися з методами їх ремонту.

Найпоширеніші механічні пошкодження – це невеликі подряпини, які видаляються за допомогою полірувальної машини. Кількість процедур, які можна виконати на одному і тому ж матеріалі, необмежено. В цілях профілактики можна полірувати раковину один-два рази на рік. Композитний матеріал від цього не стане більш крихким. Знявши тонкий верхній шар, можна повернути чаші новий вигляд.

Якщо на раковині з'явився невеликий відкол, можна спробувати усунути проблему самостійно із застосуванням акрилового клею. Приклеєний черепок буде фіксуватися надовго. І можна не побоюватися, що «живучість» клею стане гірше через попадання води і чистячих засобів.

До професіоналів слід звернутися в разі, якщо сталося більш серйозне пошкодження матеріалу. Як правило, з чаші, на якій з'явився значний дефект, відрізається шматок матеріалу і в цьому місці ставиться спеціально виготовлений для цієї мети «пластир».

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply