Тепла підлога у ванній кімнаті — чи варто встановлювати

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Кожен з нас чув про систему теплої підлоги в квартирі / будинку. Все більше людей відмовляються від централізованого опалення на користь такої системи опалення. Чи варто робити електричну підлогу у ванній? Адже ванна кімната — це місце з підвищеною вологістю. І всі ми з дитинства знаємо, що волога і електрика — не найкращі друзі. Отже, давайте дізнаємося.

Тепла підлога — ефективне рішення

Встановивши електричну підлогу у ванній кімнаті, ви отримаєте відразу кілька переваг:

  • виключити ризик протікання, що відмінно підходить при централізованому опаленні,
  • більш витончений вид на приміщення без батарейок,
  • економія місця (особливо актуально для невеликих ванних кімнат),
  • можливість саморегуляції температури.

Побоювання з приводу того, що підлога електричний, а ванна кімната — це місце, де багато води, абсолютно безпідставні. Так як конструкція абсолютно безстрашна до попадання вологи.

Великий відсоток людей навіть не розглядають варіант установки теплої підлоги, так як існує думка, що він досить витратний з фінансової точки зору. Однак такі думки помилкові, установка конструкції не вимагає занадто високих вкладень.

Водяна підлога у ванній кімнаті

Крім електричної конструкції, є ще водяна підлога. Суть його полягає в тому, що в підлогу монтується труба, по якій тече гаряча вода.  Він не такий популярний, як електричний варіант через деяких нюансів і особливостей. Почати варто з того, що установка такої конструкції трохи проблематична. Те, що вам потрібно буде підключити систему або до центрального опалення, або до окремого обігрівача, вже проблематично.

Крім того, при монтажі водяної підлоги є ризик протікання труб, що завдасть величезної шкоди як ремонту вашої ванної кімнати, так і ремонту сусідів внизу. Ще одним нюансом установки такої конструкції є необхідність сезонного обслуговування.

До переваг монтажу водяної підлоги можна віднести високий рівень економії ресурсів в порівнянні з електричною підлогою. Рахунок за опалення ванної таким способом буде набагато менше.

Інфрачервоний підлогу у ванній кімнаті

З кожним роком все більше людей вважають за краще опалювати ванну кімнату з підігрівом підлоги на основі інфрачервоного випромінювання. Цей вид опалення має кілька величезних переваг перед електричними і водними спорудами.

По-перше, інфрачервона підлога має ККД понад 90%. Тобто при менших витратах електричної енергії виділяється велика кількість тепла. По-друге, вартість такої конструкції невисока, в порівнянні з іншими видами обігріву ванної кімнати.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply