Скляна душова кабіна

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Мало хто з жителів нашої країни може похвалитися наявністю великої і просторої ванної кімнати. Часто площі ванної кімнати недостатньо навіть для того, щоб не встановити повноцінну ванну. Саме тому багато хто став встановлювати душові кабіни, які за своїм функціоналом нічим не відрізняються від ванн (а, можливо, навіть перевершують їх). Адже в більшості сучасних моделей в салоні можна не тільки прийняти душ, але і насолодитися гідромасажем з різними режимами роботи. Він допомагає розслабитися після важкого трудового дня, поправити здоров'я і весело провести час.

Скляні кабіни або пластикові: що краще

Душові кабіни з пластика все частіше відходять на другий план. З тих пір люди стали віддавати перевагу скляним душам. Так, ціна моделей зі скла трохи вище, ніж у моделей з пластика. Однак вони краще діють з наступних причин:

  • скло не мутніє з часом, на відміну від пластикового,
  • скло краще зберігає свій зовнішній вигляд після багатьох років використання салону,
  • за склом простіше доглядати,
  • скло більш стійке до підвищеної вологості і до перепадів температур,
  • Скло міцніше пластика.

Також варто звернути увагу на те, що, на відміну від пластика, скло більш екологічне. Він не буде виділяти шкідливих речовин при нагріванні. Тобто можна сказати, що скло — абсолютно безпечний матеріал для людей. Ще однією перевагою скла є те, що воно може бути матовим, з візерунками і візерунками.

Види стекол для душових кабін

Уважно вивчивши характеристики скляних душових кабін, можна помітити, що існують різні види скла для них.

Звичайне скло

Якщо ви шукаєте варіант, який не буде сильно вдарити по кишені, варто звернути увагу на звичайне скло. Його зовнішній вигляд досить привабливий. Для його очищення досить одного миючого засобу. Єдиним його недоліком є те, що він крихкий. Якщо його якось розбити, він розпадається на тисячі частин, кожен з гострим краєм. Тому, якщо у вас в будинку є діти або тварини, вам краще вибрати більш безпечний вид скла.

Триплекс

Під триплексом розуміють кілька приклеєних стекол, між якими вставляється полімерна прозора плівка. На виході отримуємо досить міцну конструкцію, яка має властивості шумоізоляції. Якщо матеріал зламаний, він не несе небезпеки, так як його краю не гострі. Через це душові кабіни на основі триплексу коштують дорожче, ніж моделі зі звичайного скла.

Загартоване скло

Після проходження високотемпературної обробки загартовується звичайне скло, яке славиться своєю міцністю і стійкістю до сильних температурних перепадів. Як і у випадку з триплексом, таке скло, якщо його розбити, вам не зашкодить.

Безпека душової кабіни

Ті, хто володіє мистецтвом, стверджують, що найбільш підходящим видом скла для виготовлення душових кабін є загартоване скло. Справа в тому, що при відносно невеликій вазі структура цього матеріалу має підвищену міцність і стійкість. У чому проблема з триплексними душами? Якщо матеріал був виготовлений неякісно, то з часом полімерна плівка, розташована між стеклами, може деформуватися. Це сильно позначиться не тільки на зовнішньому вигляді душової кабіни, але і на її надійності.

Установка скляної душової кабіни

Багато покупців вважають за краще самостійну установку душової кабіни. Однак якщо ви купуєте скляну модель, то вам все ж краще звернутися за допомогою до фахівців. Адже яким би міцним не було скло, якщо його упустити, воно може розбитися.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply