Переваги туалету без обода

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Останнім часом популярність туалетів без облямівок стрімко зростає. Таке дизайнерське рішення зовсім недавно з'явилося на нашому ринку. І багато хто не розуміє, як такі моделі туалетів завойовують любов покупців.

У чому новаторство унітазу без облямівки

Відсутність обідка на унітазі змінило його конструкцію. Вона стала менш звичною для людей, які хочуть якоїсь новизни. Також такі моделі більш гігієнічні. Їх набагато простіше утримувати в чистоті. Ці дві якості, безсумнівно, важливі. Але такі моделі мають ряд переваг, які слід враховувати.

Функціональність

Зміни, які наздогнали моделі без обода, стосуються внутрішньої частини чаші. Візуально змінилося те, що нависла частина, яку називають карнизом унітазу, зникла. Це призвело до того, що за чашею стало простіше доглядати.

Процес установки залишається колишнім

Всі операції, які потрібно було виконати при монтажних роботах, залишилися колишніми через те, що зміни в конструкції торкнулися тільки верхньої частини унітазу. Як і раніше, ви можете вибрати для себе як модель, яка кріпиться до стіни, так і модель, яка встановлюється на підлогу.

Скажіть «ні» бактеріям

Напевно всі ви бачили рекламу очищувача для туалету, в якій було показано, що більшість бактерій накопичується під обідком унітазу і очистити це місце досить складно. Моделі без облямівки вирішили цю проблему. Зараз мікроорганізмам ніде розвиватися. Вся поверхня туалету знаходиться у всіх на виду, легко миється і для цього не потрібні додаткові спеціальні щітки.

Більш ефективне купання

Промивні системи почали розвиватися з появою нових моделей цього типу сантехніки. Відсутність обідка не означає, що під час натискання на спуск води її бризки розлетяться по всьому приміщенню.

Дизайн новий, ціни ті ж

Як правило, коли на ринку з'являється щось нове, його вартість набагато вище, ніж у більш звичних продуктів. Однак ціна туалетів без обідка практично не відрізняється від ціни традиційної сантехніки.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply