Сонячна сторона: 4 види штор, які врятують вас від спеки

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

У будинку або квартирі обов'язково знайдуться сонячні кімнати, які з самого ранку і до вечора висвітлюються яскравим, палючим і нав'язливим сонцем. Якщо це вітальня, то з такою проблемою можна миритися, але в спальні або кухні хочеться сховатися спати спокійно або в приємній прохолоді приготувати смачну їжу для сім'ї.

Для того щоб захистити квартиру від прямих сонячних променів, слід використовувати:

  • штори день-ніч;
  • рулонні штори;
  • горизонтальні або вертикальні жалюзі;
  • плісировані штори.

Горизонтальні або вертикальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі мають відносно невисоку вартість найчастіше з алюмінію, є великий вибір кольорів, тому можна підібрати для будь-якого дизайну приміщення.

Існують також моделі з натуральних матеріалів, але їх вартість набагато вище.

Вертикальні жалюзі набагато практичніше, так як збирають мінімальну кількість пилу. У догляді вертикальні жалюзі прості під час чищення, потрібно пройтися через пилосос, щоб видалити пил або протерти мокрою ганчіркою.

Головною прикрасою приміщення можуть стати вертикальні жалюзі, які в будь-який час доби можуть повністю пропускати сонячне світло або перекривати йому доступ. Рейки легко регулюються, найчастіше вони виготовляються з тканини, але зустрічаються варіанти з бамбука та інших матеріалів.

Жалюзі

Рулонні штори можуть бути виготовлені на будь-якому віконному отворі, під індивідуальні розміри. Для клієнтів пропонується великий вибір кольорів, які можна підібрати в залежності від тематики інтер'єру. У продажу є кілька видів тканин, які дозволяють затінити приміщення. Так одні тканини просто розсіюють сонячне світло, роблячи його менш яскравим, інші повністю перешкоджають проникненню світла.

Штори день-ніч

Відмінно підійде для будь-якого приміщення. Фіранка складається зі смужок тканини, одні смужки тканини пропускають сонячне світло, а інші затримують його. Повернувши шторку з валом, можна регулювати сонячні промені. Такий варіант відмінно підійде для дитячої кімнати, коли протягом дня потрібно затінити кімнату на кілька годин.

Штори вдень і вночі закріплюються зверху вікна, а фіксуються внизу вікна, тому нерухома шторка знаходиться в одному положенні, не зісковзує через вітер або відкриття рами.

Плісировані штори

Плісировані штори за своїми характеристиками тканини нагадують звичайні рулонні штори. Але його зовнішній вигляд значно відрізняється від звичайних жалюзі, по всій тканині робляться спеціальні складки однакового розміру. Плісирована система піднімається і опускається за допомогою автоматичного підйомника або спеціального каната. На сьогоднішній день тільки такий варіант можна використовувати на вікнах з нестандартними розмірами. Штори відмінно прилягають до поверхні і не пропускають всередину сонячне світло. У продажу є штори, які повністю поглинають світло або розсіюють його.

Якщо ви втомилися від спеки, яскравого світла і хочете затишку і комфорту, то варто затемнити приміщення за допомогою перерахованих вище варіантів, який з них варто вибрати для господаря кімнати.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply