Як повісити штори і тюль на люверси на карниз

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Люверси — це кільця, які закріплюються поверх штор або тюлю. Відпаде необхідність в гачках, додаткових стрічках з петлями. Штори на люверсах легко розсуваються, не розстібаються, як це може статися з гачками при необережному використанні. Ми розповімо, як працювати з шторами на люверсах в інтер'єрі.

Як повісити?

Після покупки штор на люверси залишається тільки їх повісити. Якщо ви придбали штори і тюль з готовими люверсами, то проблем не виникає: досить повісити карниз (якщо його ще немає), призначений для такого типу штори і протягнути кільця на карниз. Для розміщення тюлю і штор рекомендуємо використовувати два паралельних карниза. Це допоможе уникнути заломів на тканині. Після того як кільця вже стоять на карнизі, використовуйте наконечники карниза для прикраси.

У тому випадку, коли люверси ще не були вставлені, діємо наступним чином:

 1. Для початку потрібно добре пропрасувати тканину.
 2. Потім використовуємо скотч для люверсів. Укладаємо його в згин (верхня частина матеріалу складається навпіл і прасується).
 3. Стрічка клеїться праскою, деякі варіанти потрібно зшити. З цим впорається швейна машинка.
 4. На наклеєному скотчі відзначаємо розташування майбутніх люверсів.
 5. Ножицями акуратно проріжте отвори. Їх кількість має бути кратним двом. В цьому випадку штори будуть складатися рівномірно.
 6. Потім протягнути самі люверси, якщо все вийде — почуємо клацання.
 7. Протягніть люверси на карнизі, рівномірно розподіливши тканину по всій довжині.

вибираємо люверси

Це може бути складно, так як є багато красивих варіантів, але доведеться вибрати один. Ось у чому ми допоможемо.

 • Визначаємося зі стилем, в якому буде оформлено віконний простір. Люверси бувають різних кольорів і фактур. Для класики підійдуть латунні кільця, а для сучасного стилю — сріблясті і білі, наприклад.
 • Колір фатину і штор. Вибрати відтінок штори можна виходячи з таких параметрів: освітленості і розмірів кімнати, домінуючих кольорів в інтер'єрі. Якщо приміщення добре освітлене і потрібно захистити себе від палючих променів, то вибирайте щільні тканини і доречні великі люверси.
 • Довжина виробу також залежить від стилю інтер'єру. Наприклад, для класики потрібно придбати довгі штори в підлогу, для яких знадобляться великі люверси. Але для сучасного стилю такі пропорції не обов'язкові. Штори і тюль можуть бути тільки до підвіконня і закривати тільки віконний простір. А відповідно, люверси будуть трохи менше за розміром, з формою можна навіть експериментувати.
 • Вибір форми і матеріалу виготовлення. Для світлих матеріалів люверси виглядають на кілька відтінків темніше. Такий контраст виділяє цікаву деталь в інтер'єрі. До такої ж темної тканини за відтінком підійдуть темні люверси. Сучасний стиль інтер'єру допускає використання квадратних або трикутних люверсів. Не варто зациклюватися на круглій класиці.

Люверси, як бачите, є практичною і красивою деталлю в інтер'єрі. Штори і тюль на цих кріпленнях рівномірно зібрані в складки і виглядають вільно. Різні варіанти, які можна придбати в спеціалізованих магазинах, допоможуть поекспериментувати з декором і оформленням віконного простору.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply