Шопінг в Китаї

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Китай займає лідируючі позиції у виробництві промислових, побутових і комерційних товарів. Продукт продається у всіх країнах світу, а багато брендів перенесли виробничі потужності на територію Піднебесної. Такі переваги не залишилися непоміченими серед користувачів і шопінг стає все більш популярним.

Особливості шопінгу в Китаї

Поїздки в Китай з метою придбання товарів для особистого користування або для подальшого перепродажу. Якщо придбати квитки заздалегідь, то можна істотно заощадити на дорозі. В якості додаткового бонусу варто відзначити доступне проживання в китайських готелях.

 

Великою популярністю серед любителів шопінгу користуються покупки одягу:

  • пуховики;
  • куртки;
  • білизна;
  • шкіряна галантерейна.

Широкий асортимент виробників неназваних брендів дозволяє істотно заощадити на різниці в ціні на товари, що випускаються місцевими виробниками. Особливою популярністю користуються тканини, штори, постільна білизна і вовняні вироби. Впровадження новітніх технологій, низькі трудовитрати і відсутність оформлення – основні фактори доступної вартості.

 

Незважаючи на коливання попиту на різні товари, вартість продукції не збільшується, навпаки, збільшується кількість пропозицій від китайських підприємців. Тому навіть елітні бутіки часто пропонують ексклюзивний продукт за доступною ціною.

 

При цьому варто підготуватися до того, що для деяких груп товарів розкид цін досить великий. До них відносяться:

  • Взуття
  • товари для дітей;
  • трикотаж;
  • Шуби.

Перед остаточним вибором рекомендується правильно озирнутися навколо в декількох точках продажів. Не рекомендується купувати перераховані товари в державних магазинах. Незважаючи на хороший сервіс, деяких може стримувати висока вартість і неможливість торгуватися. Обмежена розмірна сітка – це теж істотний мінус.

Де взяти які речі

При здійсненні покупок варто пам'ятати, що незважаючи на те, що кожен регіон славиться своїми індивідуальними товарами, традиційні товари доступні повсюдно. До них відносяться набори для акупунктури, китайські палички, традиційні костюми, декоративно-прикладне мистецтво. Сувеніри з порцеляни, шовку, слонової кістки і яшми зможуть порадувати багатьох.

 

При приїзді в Гонконг варто звернути увагу на побутову техніку і електроніку – представлені на місцевому ринку товари відрізняються високою якістю, в той час як товар, відправлений на експорт, може пошкодитися в дорозі. Зупиняючись в Шанхаї, варто звернути увагу на солом'яні вироби. Традиційним подарунком зі східних регіонів став кальян.

 

Найголовніше, перед покупками варто звернути увагу на тонкощі експорту і оформлення документів. Рекомендується займатися оформленням пакету документів по приїзду в країну, інакше юридичні тонкощі можуть зайняти чимало часу.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply