Штори з окантовкою

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Кожна кімната хоче бути оформлена індивідуально і красиво, тому варто приділити особливу увагу вибору, тканини, а також принта, який наноситься на штори. Цікавим рішенням є штори з окантовкою, яка може бути горизонтальною або вертикальною. Щоб правильно вибрати розташування країв, краще скористатися допомогою дизайнерів, які врахують параметри приміщення і виберуть найбільш підходящий варіант.

Які бувають краю?

Існує два види кромок:

  • горизонтальні;
  • Вертикальні.

Краї можуть відрізнятися по висоті, найчастіше це широка смуга, яка розташовується вгорі або внизу вироби. Також є цікаві дизайнерські рішення, коли смуга йде вертикально в шторці, тоді полотно прикрашається двома красивими смужками.

Колір, форма, тканина

Смужка у вигляді окантовки може прикрасити будь-яку тканину, від легкої фіранки до важких штор. Але вибираючи саме таке дизайнерське рішення, слід пам'ятати, що воно використовується у великих приміщеннях, маленькі будуть виглядати неприродно, іноді при неправильному підборі штор кімната візуально зменшується в розмірах.

Колірна гамма може бути будь-який, але частіше зустрічаються м'які пастельні тони — використовуються для основного кольору і більш темні тони для декору. Якщо приміщення велике і добре освітлене, можна зробити акцент на окантовці і вибрати яскравий колір, але тоді важливо, щоб він гармонійно вписувався в інтер'єр.

Край, який знаходиться на підлозі, може надати приміщенню затишок, але якщо він буде маленьким і низьким, дизайнерське рішення вкраде простір в кімнаті.

Застосування окантовки в приміщеннях

У кожній кімнаті слід грамотно підійти до вибору тканини, яка стане головною прикрасою і акцентом в приміщенні.

Спальня — це місце відпочинку, перебування зі своїми думками і переживаннями, тому в ній слід використовувати м'які, розслаблюючі тони.  Для хорошого проникнення сонячних променів варто використовувати тюль, а для їх непрохідності щільні і щільні штори.

Вітальня — повинна викликати емоції, як у господарів будинку, так і у гостей, завдяки чому в ній можна зробити яскравий контраст на краю. Краще вибрати легку фіранку у вигляді тюлю, яка буде прикрашати приміщення. Для запобігання прямих сонячних променів можна використовувати рулонні штори, систему день-ніч або жалюзі.

Також можна використовувати ребра на кухні. Для цього приміщення краще вибрати горизонтальне розташування смуги, і зробити її на дні вироби, якщо її довжина до підвіконня. Вертикальна смуга стане відмінним доповненням, якщо шторка буде до підлоги, а кімната при використанні смуги стане візуально вище.

Вибираючи окантовку для декорування шторки, варто проконсультуватися з досвідченим дизайнером, який зможе ще на етапі задуму інтер'єрного рішення сказати, як буде виглядати майбутня кімната. Обрані штори повинні поєднуватися з інтер'єром, в ньому можуть бути рівні лінії, або малюнки, які візуально допоможуть розширити кімнату.

Окантовкою також можна прикрасити ламбрекен, який в свою чергу може бути м'яким або твердим. При цьому вибір ламбрекен повинен залежати від дизайнерського рішення приміщення.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply