Остаточна прибирання у ванній кімнаті: як часто її потрібно робити

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

При прибиранні будинку ми зазвичай відкладаємо ванну кімнату до самого останнього повороту. А часто ми і зовсім відкладаємо ванну «на потім». Однак саме це приміщення потрібно регулярно і якісно чистити через мікробів, які дуже швидко накопичуються в умовах підвищеної вологості.

Оптимальний варіант – чистити ванну хоча б раз на тиждень. Але в умовах сучасного життя, коли часу ні на що не вистачає, дотримуватися такого графіка нереально. Однак давайте познайомимося з тим, як часто потрібно чистити сантехніку і меблі у ванній кімнаті.

Душ/ванна, шторка

Душову кабіну або ванну потрібно чистити не рідше одного разу на тиждень, так як на їх поверхні утворюється біоплівка, під якою стафілокок активно розмножується. Щоб очистити поверхню ванни або душової кабіни, потрібно купити спеціальний миючий засіб в комплекті з механічною щіткою.

Що стосується шторки, яка захищає приміщення від розбризкування води – її необхідно міняти кожні три місяці. Справа в тому, що через підвищену вологість в тканині може з'явитися цвіль, яка може викликати алергічну реакцію у людини.

Унітаз

Якщо ніхто з членів сім'ї не захворів, туалет потрібно чистити раз в тиждень. Останні дослідження мікробіолога Ч. Герба показали, що на кухонній дошці для розрізання мікробів набагато більше, ніж на унітазі. Шокуюче, чи не так?! Але це не означає, що можна запустити туалет до жахливого стану, так як це спричинить за собою проблеми зі здоров'ям.

Кран і раковина

Фахівці в цій галузі рекомендують чистити раковину не рідше одного разу на тиждень. А ось справи з краном і його ручками йдуть трохи інакше. Бажано чистити їх із застосуванням різних миючих засобів через день-два (особливо якщо з вами живуть маленькі діти).

Зубна щітка і чашка під нею

Стоматологи рекомендують міняти щітку раз в два-три місяці. А чашку, в якій він знаходиться, потрібно чистити не рідше одного разу на тиждень. Дуже важливо правильно вибрати місце для зберігання кисті. Якщо ваш санвузол суміщений, постарайтеся тримати його якомога далі від унітазу, інакше при зливі води на нього можуть потрапити бризки.

Стіни і підлога

Більшість людей миють підлогу під час генерального прибирання квартири. Але стіни забуті. Намагайтеся обробляти плитку спеціальними засобами, які мають протигрибковими і дезінфікуючими властивостями.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply