Плитка для зовнішньої тераси, ганку і будинку – на що варто звернути увагу

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Перше враження про ваш будинок від людей створюється при вигляді вашого ганку, прибудинкової території і самої облицювання будинку. Якою має бути плитка, яка використовується для облицювання території на вулиці? Перше, і, мабуть, найголовніше, що у неї повинно бути – це практичність. Також він повинен бути стійкий до температурних коливань між сезонами, до вологи, до хімічних реагентів, а також повинен мати високу міцність і зносостійкість.

Люди дуже часто роблять помилку, віддаючи перевагу гладкій плитці. Він не призначений для зовнішнього використання. Ганок, облицьований таким матеріалом, буде слизьким, що призведе до великої кількості травм.

Яка плитка використовується для укладання на вулиці

На сучасному ринку вибір плитки, яку виробники пропонують покупцям для облицювання тераси, ганку і самого будинку, становить величезну кількість. Але не можна сліпо брати першу-ліпшу плитку. Слід розібратися в її різновидах, а також в сильних і слабких сторонах кожної моделі.

Плитка, яка використовується для вулиці, повинна мати безліч параметрів.

Теракотова плитка

Цей вид плитки виготовляється з глини з подальшим нанесенням на неї глазурі або фарби. Цей матеріал відрізняється високою міцністю і стійкістю до температурних перепадів. Для вулиці намагайтеся вибирати грубі або матові моделі, що володіють протиковзкими властивостями.

Клінер

Якщо у вашому регіоні взимку температура опускається набагато нижче нуля, ця плитка підійде саме вам. Завдяки своїм властивостям він відмінно витримує як дуже високі, так і дуже низькі температури. Така плитка прослужить вам не один десяток років. Вона не тріскається, не вигоряє під впливом сонячних променів, не сповзає. Єдиним недоліком очищувача є неможливість створити химерну конструкцію з його допомогою. Оскільки при виготовленні плитки не використовуються фарбувальні речовини, її колірна гамма варіюється від яскраво-червоного до насичено-коричневого.

Порцеляни

Це оптимальний варіант для тих, хто шукає практичний, міцний, стійкий до вологи і перепадів температур матеріал. Але для вулиці краще вибирати матову або шорстку конструкцію, так як глянець дуже слизький.

Гумова плитка

Але цей вид плитки, який підходить для зовнішнього використання, має величезну колірну гамму. Але це не єдина його перевага. Він досить простий в монтажі і буде служити вам роками. Дуже часто цей матеріал використовується при прокладанні доріжок, простору біля басейну, спортивних майданчиків і пішохідних доріжок. Але якщо ви маєте намір зробити зону барбекю, то краще використовувати іншу плитку. Так як гумова пластина є пожежонебезпечною.

Поради

Якщо ви вирішили зробити облицювання тераси самостійно, поради, які ми для вас підготували, допоможуть вам:

  • Вода може накопичуватися на плитці після дощу або танення снігу. Щоб цього не сталося, прокладіть його під невеликим ухилом.
  • При використанні клею при укладанні плитки зверніть увагу на те, щоб вона була стійка до морозів. В іншому випадку це негативно позначиться на якості виконуваних робіт.
  • Для поліпшення адгезії плитки і основи можна застосувати не одинарний, а подвійний шар клею.
  • Перед покупкою матеріалу перевірте кожну тарілку окремо. Навіть невелика шишка, відкол або бульбашка повітря можуть погіршити експлуатаційні характеристики матеріалу.
  • На кілька днів відгородіть місце, де ви укладаєте плитку. Якщо почати ходити по ньому занадто рано (коли клей ще не встиг висохнути), поверхня може деформуватися.
  • Щоб при обробці робіт вам не довелося витрачати багато часу на миття плитки, постарайтеся відразу ж зняти фугу після того, як заповните шви.
  • Якщо ви вибираєте керамограніт для укладання, то повинні пам'ятати, що цей матеріал боїться падіння важких предметів і сильних ударів. Плитку краще вибирати невеликого розміру, щоб можна було легко замінити кілька пошкоджених плит.
Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply