Відправка товарів з Японії в Україну: як здійснити?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Сьогодні покупки в азіатських країнах стають все більш популярними серед бізнесменів. Звичайно, Азія Азія роз'єднує, адже ті товари, які виробляються, наприклад, в Китаї, Японії та Кореї, можуть досить істотно відрізнятися один від одного. Якщо ви плануєте купувати одяг і взуття, меблі та предмети побуту, то найкраще здійснювати покупки в Китаї, якщо одяг і косметика, то в Кореї, якщо вам потрібно щось високотехнологічне, наприклад, різного роду електроніка і гаджети, то найкраще звернутися до японців. Купівля товарів там складна, раніше завжди, через досить складного мови, але при наявності певного досвіду, а також кваліфікованих підрядників все стає більш ніж реальним. Ще один момент — доставка. Це подія, яка вимагає досвіду, або сталевих нервів. У чому особливості?

Доставка вантажів з Японії в Україну: основні особливості

Доставка вантажів з Японії в Україну дійсно непроста. В даний час актуальними і оптимальними способами доставки вантажів з Японії в Україну є авіа- і контейнерні перевезення. В першу чергу, відвантаження авіатранспортом — найшвидший варіант, але в той же час і найдорожчий. Друге місце займають контейнерні перевезення, тобто морським транспортом. Це відносно недорогий метод, але подорож може тривати кілька тижнів. В цьому випадку потрібно просто вибрати той аспект, який є для вас найбільш пріоритетним в доставці — терміни або кошти.  Якщо ви оберете авіадоставку, ваше відправлення прибуде протягом двох тижнів. Перевезення іншим транспортом займає більше часу, але обійдеться дешевше. Обидва способи повністю безпечні, особливо якщо делегувати доставку досвідченому підряднику.

групування світло-коричневих невеликих коробок і стільникового телефону з літаком летить над картою світу. Для ідей про перевезення, міжнародні вантажоперевезення, глобальне судноплавство, закордонну торгівлю, регіональне, місцеве експедирування.

Доставка вантажів з Японії в Україну: скільки це коштує?

У будь-якому випадку, який би спосіб ви не вибрали, доставка товару, особливо великих партій товару з Японії в Україну — досить не з дешевих задоволень. Уточнити вартість досить складно: що можна сказати точно, так це те, що авіадоставка обійдеться вам значно дорожче, ніж морський вантаж. Крім того, ціна залежить від географічного фактора, звичайно, чим далі відстань, тим дорожче вам обійдеться доставка. Є ще один момент: складність в підготовці документів, особливості митного оформлення. Цей момент залежить в основному від виду імпортного товару. Точну вартість доставки вам зможе озвучити тільки ваш перевізник: факторів занадто багато. Приблизну вартість ви можете розрахувати для себе за допомогою спеціального калькулятора.

Доставка вантажів з Японії в Україну: до кого звернутися?

Якщо ви плануєте доставляти вантаж з Японії в Україну, то ви легко зв'яжетеся з фахівцями

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply