Як вибрати ванну, щоб не помилитися

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Ванна кімната є невід'ємним атрибутом кожного дня. У ньому вранці приймають душ, а вечорами розслабляються, розслабляючись в гарячій воді. Звичайно, якщо ванна не була замінена душем, але це окрема тема.

Як правило, ванна кімната відноситься до тих предметів, які служать не один десяток років. Тому важливо відповідально підійти до його вибору, щоб зовнішній вигляд, надійність і зручність радували протягом усього терміну служби. До найбільш поширених матеріалів для лазні відносяться чавун, акрил і сталь. Давайте розглянемо кожен з них.

Ванна з чавуну

Такі ванни робляться вже давно. Незважаючи на це, чавун як і раніше користується підвищеним попитом. І справа тут не в звичках або традиціях. Чавун — міцний і міцний матеріал, що володіє відмінною теплоємністю. Чавунна діжка прогрівається рівномірно і повільно охолоджується.

До недоліків таких ванн можна віднести їх вага. Особливо проблема актуальна для жителів багатоповерхових будинків. Навіть найтонші чавунні вироби важать не менше 115 кілограмів. Її велика вага також грає позитивну роль — така ванна стійка, не буде виходити в сторони, тому її можна розмістити впритул до плитки.

В якості покриття в основному використовується емаль. Він більше блищить, ніж акрил, але на відміну від акрилу вимагає більшого догляду. У ванній кімнаті категорично небажано скидати важкі предмети, інакше емаль може тріснути або відшаруватися. Відновити таке покриття — дуже складне завдання.

При виборі емалевої чавунної ванни зверніть увагу на стан емалі. Так можна буде зрозуміти, чи дотримувався виробник правильної технології нанесення покриттів чи ні. Покриття повинно бути гладким і мати однорідний колір. Відколи, набряки, плями — все це свідчить про порушення технології і купувати таку ванну не варто.

Завдяки особливостям цього матеріалу, на ринку представлені в основному прямокутні ванни. Якщо ви хочете вибрати іншу форму, то варто звернути увагу на вироби з акрилу.

Ванна з акрилу

Акрил почали використовувати для виготовлення ванн не так давно. Якщо не вдаватися в технічні деталі, то акрил виглядає як пластик, який армується для надійності і жорсткості. Чим більше кількість акрилових шарів і чим якісніше армування, тим надійніше і довговічніше буде сама ванна.

З переваг акрилу, його невелика вага і велика різноманітність форм. Майте на увазі, що чим більше звивистих ліній і чим складніше форма, тим вразливіше стане така ванна. Незважаючи на те що акрил легше піддається обробці, занадто складні форми впливають на його жорсткість. Колір акрилових ванн не змінюється з плином часу.

У акрилу є ще одна перевага: його теплоємність навіть вище, ніж у чавуну. Вода охолоне на 1 градус цельсія в середньому за 15 хвилин. Це відмінно підходить для тих, хто любить довго лежати в гарячій ванні.

Ванни зі сталі

Цей матеріал відноситься до найдешевших. Сталь набагато легше чавунної: така ванна буде важити від 30 до 50 кілограм. Сталь міцніше акрилу, а технологія виробництва дозволяє надати ванні безліч форм. Такі ванні кімнати, так само як і чавунні, покриті шаром емалі.

При виборі важливо звертати увагу на товщину стін. Чим більше вага людей, які будуть користуватися ванною, тим товщу стіни потрібно вибрати. Вони не повинні прогинатися під вагою.

Сталеві ванни мають недоліки. Так, тепловіддача стали висока, а значить, вода в них остигає набагато швидше, ніж в ваннах з чавуну і акрилу. Також цей матеріал дуже дзвінкий, тому набір води на початку буде шумним. Для зниження шуму під опорними ногами використовуються гумові накладки.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply