Яку сталеву ванну краще вибрати

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Сталеві ванні кімнати відрізняються міцністю, довговічністю, простотою і бюджетністю. Вони мають величезну кількість переваг, які роблять їх популярними і поширеними на сучасному ринку. Щоб купити якісний продукт, який прослужить не один десяток років, варто дізнатися більше про сталеву ванну. Ми розберемо особливості, плюси і мінуси таких виробів і дамо невеликі поради.

Види сталевих ванн

Існує кілька основних видів сталевих ванн, які сьогодні можна легко придбати в спеціалізованих магазинах.

  1. Конструкційна сталь. Це сталева ванна кімната, покрита міцною емаллю. У чому зворотний бік? Бюджетний, акуратний на вигляд, просто турботливий, що не метушливий. Емаль витримує щоденні навантаження. При виникненні форс-мажорних обставин емаль легко відновлюється.
  2. Нержавіюча сталь. Ванна кімната відрізняється в першу чергу візуально. Вона металева, сірого кольору. Виглядає незвично і красиво, але все ж незвично. Використовується в сучасному стилі. Коштують вони трохи дорожче. Більш вибагливі в догляді. Скажімо так, за красу доведеться заплатити n-ту суму більше і витратити більше часу теж.

Почнемо з хорошого.

Звичайно, сталеві ванни — це вибір тих, хто не любить загальний чавун і «недостатньо надійний» акрил.

Сталева ванна кімната має ряд переваг:

  • Вартість. Плануючи покупку, багато хто звертає увагу в першу чергу на вартість товару. Сталева ванна кімната коштує недорого. Але коли ви його вибираєте, віддавайте перевагу не найдешевшим варіантам. Все-таки є продукти, які не найкращої якості. Вибирайте ванну кімнату за адекватною і середньою ціною на ринку.
  • Маса ванної кімнати. Сталева ванна важить 30-50 кг, залежить від розмірів. Занадто важкий або легкий — це не наш вибір. Сталеву ванну можна легко переносити разом, вона легко встановлюється у ванній кімнаті.
  • Довговічність. Емаль і сталь — таке поєднання робить вироби надійними і довговічними. Ванна кімната витримує великі навантаження. Можна легко приймати звичайні ванни з великим об'ємом води, не турбуючись про цілісність і збереження стали.
  • Широкий асортимент. Сьогодні багато виробників спираються на переваги матеріалу, створюючи якісний продукт. Сталева ванна кімната може бути різною за формою, обсягом і навіть відрізнятися за кольором.
  • Простота в обслуговуванні. При чищенні досить мити ванну за допомогою спеціальних засобів. Він займає мінімум часу, але допомагає утримувати таке важливе приміщення в чистоті.

І кілька недоліків

Куди б ми пішли без них? Сталева ванна кімната має велику теплопровідність. Тому пролежати в ньому тривалий час з постійно гарячою водою не вийде. Вам доведеться наповнити ванну більш теплою водою для підтримки комфортної температури. Також ванна досить яскраво «реагує» на потік води, тому її можна почути в сусідніх приміщеннях.

Хоча монтаж ванної кімнати зі сталі — справа не дуже складна як для звичайної людини без знань, так і для майстрів. Але є одна особливість. Сталева ванна повинна бути добре закріплена на підлозі. Якщо мова йде про настінному кріпленні, то тут все набагато простіше. Часто ванну зі сталі звинувачують в нестабільності. Але правильна установка легко вирішує цю проблему.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply