Як вибрати плитку для кухні — основні помилки при виборі

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Кухня — це місце, де ми проводимо багато свого часу. Тому при розробці його дизайну треба передбачити все до найменших деталей. Приміщення повинно бути як комфортним в експлуатації, так і приємним на вигляд. Тому вибір плитки для кухні — важливий етап. Адже вона повинна бути якісною і надійною.

Кераміку для кухні, традиційно, вибирають для підлоги, для зазору між робочою поверхнею і верхніми шафами і для стін, виходячи з особливостей кожного виду плитки.

Властивості плитки для кухні

Якщо говорити про плитку для підлоги, на відміну від настінної, то вона повинна бути більш вологостійкою, менш слизькою і не боятися сильних ударів. З огляду на кількість вологи в цьому приміщенні, варто також враховувати екологічність матеріалу.

У складах плитки повинні бути вказані параметри міцності і ковзання. Для підлоги рекомендується коефіцієнт міцності PEI III і PEI IV і коефіцієнт ковзання не менше 0,4.

Плитка для фартуха не повинна мати всіх характеристик, як плитка для підлоги. Як правило, підбирається дрібна плитка, щільно покладена, що не вибаглива в догляді.

Помилки при виборі плитки на кухню

Купівля плитки без складу

Ніхто не хоче витрачатися на матеріал, який з часом ляже на балкон. Однак фахівці не рекомендують купувати матеріал «в спину». До суми, яку ви підрахували, додайте 10 відсотків.

По-перше, таким чином ви дасте собі або майстру право на помилку при його установці. По-друге, де гарантія, що через рік ви не упустите щось дуже важке і не зламаєте його. Імовірність того, що вам вдасться купити точно таку ж плитку для заміни зламаних деталей, занадто мала.

Не оглядайте кожну плиту при покупці

Тільки уявіть ситуацію, коли через місяць ви або монтажник подбали про плитку, і на одній з них була виявлена скол або тріщина. Імовірність того, що ви зможете повернути його в магазин після такого тривалого часу, невелика. Тому варто уважно оглянути кожен елемент на предмет дефектів.

Вибір тільки за зовнішнім виглядом

Зовнішній вигляд плитки, безсумнівно, важлива річ, від якої залежить враження від усього приміщення, де вона буде розташовуватися. Однак це далеко не найважливіший параметр. Слід уважно вивчити, з чого він складається, наскільки міцний, наскільки слизький, чи є у нього захист від хімічних речовин.

Вибір розміру

Якщо вам сподобалася плитка, подивіться на її розміри, приходьте додому і виміряйте, чи підійде вона всім. Справа не стільки в стінах і підлозі, скільки в фартусі. Зрізаних елементів плитки на такому видному місці може зіпсувати загальну картину ремонту.

Основні критерії при виборі плитки для кухні

Для успішного ремонту важливо враховувати наступні речі:

  • поверхневі властивості черепиці,
  • склад
  • ковзний параметр,
  • Сили
  • Відтінок
  • форма
  • вимір.

Замість нудного однотонного дизайну можна створити імітацію різних фактур, які додадуть стильну родзинку вашому ремонту.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply