Як вибрати плитку у ванній кімнаті

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Якщо ви робите ремонт у ванній кімнаті і вже закінчили з проектуванням, проводкою комунікацій, підготовчими роботами, оздоблювальними роботами, а ваша ванна кімната ще не знайшла свого вигляду, то вам пора приступати до облицювальних робіт. І тут настає серйозний момент у виборі плитки для ванної кімнати. Адже саме вона створює остаточний образ приміщення, за яким буде судитися весь ремонт.

види плитки

Від обраної вами плитки залежить не тільки зовнішній вигляд, але і практичність і безпеку приміщення.

Щоб вибрати для себе відповідну плитку, слід ознайомитися з її різновидами, а також з характеристиками і особливостями кожного виду.

Керамічна плитка

Керамічну плитку в народі називають плиткою. Саме цей вид користується найбільшою популярністю вже не один десяток років. Величезною перевагою черепиці є її екологічність. Він складається з суміші глини і піску, без додавання шкідливих і токсичних домішок.

Також плитка цінується за свою міцність. Він витримує великі навантаження, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Керамічна плитка має високу стійкість до вологи і зносу. Також вона невибаглива в догляді, миється легко, не залишаючи прожилок.

Однак є і недоліки, до яких відносяться:

  • слабка шумоізоляція,
  • підлогу завжди буде холодним,
  • якщо упустити на підлогу щось важке, є велика ймовірність того, що плитка зламається,
  • Мокра керамічна плитка досить слизька.

Порцеляни

Останнім часом все частіше віддають перевагу керамограніта, так як він набагато міцніше плитки. Тріщини і різні відколи – рідкісне явище на такому матеріалі. Керамограніт також простий у догляді. Але є у нього і недоліки. Як і у випадку з плиткою, підлога ванної кімнати буде холодним і слизьким. Тому рекомендується використовувати спеціальні килимки з протиковзким покриттям на зворотному боці.

З чим ще можна зіткнутися у ванній кімнаті

  • Плитка зі штучного і натурального каменю,
  • Скляна плитка,
  • Мозаїка.

Текстура і розмір

Головний тренд цього року – хвиляста плитка. З її допомогою ви не тільки зможете створити гарний дизайн, але і приховати всі недоліки ремонту, наприклад, не ідеально рівні стіни, або якісь інші недоліки. Навіть спокійні кольори заграють веселими відблисками на такій плитці, додавши їй родзинку.

Головне, не боятися експериментувати. В інтернеті можна знайти колірне коло, за допомогою якого можна підібрати контрастні кольори, які добре поєднуються один з одним. Так можна створити тиху ванну кімнату з яскравим акцентом.

Важливим параметром є розмір плитки. Все залежить від розмірів ванної кімнати. Велику плитку можуть собі дозволити власники габаритних приміщень. А ось власникам невеликих ванних кімнат вона не підійде, так як її розміри будуть виглядати громіздкими в маленькому приміщенні. Тобто розмір плитки повинен відштовхуватися від площі ванної кімнати.

Типи поверхні

Вся плитка ділиться за типом її поверхні. Відбувається:

  • Матова плитка. Назва говорить сама за себе. Перевагою такої поверхні є менш слизький підлогу, а дрібні плями на ньому також менш помітні.
  • Глянцева плитка. Завдяки своєму блиску він виглядає дуже яскраво. Але він не підходив для підлоги, на ньому буде видно навіть найменший слід засохлих крапель.
  • Рельєфні плитки.

При виборі плитки у ванній слід дивитися не тільки на її зовнішні якості, але і на те, як вона буде вести себе в процесі експлуатації. Для стін і для підлоги краще вибирати різні поверхні. Віддаючи перевагу темним кольорам, пам'ятайте, що на прибирання ванної кімнати доведеться присвятити багато часу.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply