Як розрахувати обсяг вантажу правильно?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Сьогодні шопінг є одним з найпрогресивніших варіантів шопінгу. Тут можна, без будь-якого перебільшення, знайти продукцію абсолютно на будь-який смак і гаманець, при цьому – в дійсно високій якості. Давно минули ті часи, коли етикетка «Зроблено в Китаї» вказувала на низьку якість і дуже малу довговічність продукту. Зараз в КНР просто величезна кількість фабрик, заводів, виробництв, мануфактур: тут без будь-якого перебільшення можна знайти все. Китай особливо хороший для оптових закупівель, це справжня Мекка для бізнесменів, адже там, на місці, можна купити товар за в рази нижчими цінами, ніж вдома, а вже в своєму офлайн або інтернет-магазині поставити ту ціну, яку вважаєте за потрібне. Однак якщо вас цікавлять тільки роздрібні покупки для себе або в якості подарунка близьким людям, то тут також можна знайти все необхідне, у відмінній якості і набагато дешевше, ніж де-небудь ще.

Деякі китайські інтернет-магазини адаптовані під наших покупців, описи товарів переведені на англійську та російську мови. Але, відповідно, ціна там вище. Адже вони орієнтуються на зовнішній ринок, на більш багатого і менш витонченого, як вони вважають, покупця. Просунуті користувачі знають про більш вигідних і цікавих пропозиціях, які можна знайти на оригінальних сайтах Alibaba, Taobao, Тmall, 1688 і інших. Однак для роботи з такими сайтами знадобиться перевірений, добре кваліфікований посередник: адже без викупу на місці і служб доставки тут не обійтися.

Доставка посилок і вантажів в Україну: що потрібно знати?

Дуже важливо, щоб доставкою посилок і вантажів в Україну займалися професіонали, які добре знайомі з предметом роботи, знають всі тонкощі і нюанси, включаючи страхування і митне оформлення вантажів. У цьому вам допоможуть блага, які доставляють вже багато років – стабільно, вигідно і максимально безпечно. Ми можемо як здійснити просту доставку – літаком або морською доставкою, так і надати повний спектр послуг: від викупу, доставки від дверей до дверей, до потрібного вам складу, послуг з підбору товару, страхування, митного оформлення товару, дизайну інтер'єру – якщо ви плануєте купувати меблі. Бонус – ми організовуємо меблеві тури в Китай, щоб ви могли на власні очі побачити величезний асортимент і якість обраного товару, відмінно провести час в Китаї і познайомитися з цією країною.

Якщо говорити про вартість доставки, то цей параметр необхідно розраховувати, виходячи з декількох ознак, включаючи обсяг вантажу. Як правильно розрахувати обсяг вантажу, доставленого в Україну?

Обсяг вантажу: як його правильно розрахувати?

Насправді такий параметр, як обсяг вантажу, вкрай важливий не тільки для визначення вартості доставки, але і для підбору транспорту. Наприклад, якщо у вас немає строгих тимчасових рамок або термінів, то краще скористатися морськими контейнерними перевезеннями з великими обсягами вантажу. Якщо у вас відносно невеликий вантаж, а терміни пресують, то краще буде звернутися до авіадоставки. Однак розрахувати обсяг вантажу недосвідченій людині досить складно і багато хто стикається з цією проблемою.

По-перше, можна скористатися спеціальними вантажними калькуляторами, які зазвичай доступні в інтернеті у великій кількості: єдине, що варто розуміти- це те, що ви отримаєте досить приблизну величину, яку можна точно взяти за основу, але точну суму повинен точно озвучити обраний вами перевізник.

Якщо потрібно розрахувати обсяг вантажу для авіадоставки і його форма стандартизована, то для цього потрібно помножити довжину, висоту і ширину одного ящика. Наприклад, висота – 0, 5 м, ширина – 0, 9 м, довжина – 0, 6 м. Обсяг – 0, 27 м³. Потім потрібно отримане число помножити на загальну кількість ящиків (0, 27 м³ на, скажімо, 300 ящиків – вийде 81 м³).

Якщо ви маєте справу з вантажем нестандартної форми, то розрахувати цей параметр буде дещо складніше. Множити потім потрібно максимально великі значення довжини, ширини і висоти. Потім, як і в першому випадку, помножте отриманий обсяг на загальну кількість всіх куплених вами товарів. Після цього необхідно отриманий показник помножити на коефіцієнт, який важливо уточнити у перевізника: це значення щільності контейнера".

Як бачите, все не так складно, як може здатися на перший погляд, а з BOONS ви взагалі не будете замислюватися над такими питаннями: компанія зробить все за вас – якісно, якісно і надійно!

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply