Можливі способи «приховати» свою ванну

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

У житті кожної людини ванна кімната грає одну з головних ролей. Адже досить складно уявити собі того, хто не використовує його хоча б раз в день. Найчастіше люди роблять ремонт не стільки для себе, скільки для того, щоб «гостей не соромно показати». А якщо лазня виконана в сучасному стилі, то проблем тут не виникає. Але як бути тим, у кого це приміщення зі старим ремонтом і сантехнікою? Як його облаштувати, щоб господарі не відчували дискомфорту при вході в приміщення незнайомих людей? Адже стара лазня, пожовкла часом, може викликати огиду у гостей.

Варіанти оформлення ванної кімнати

Існує кілька рішень, які ніяк не вдарять по кишені, але, в той же час, допоможуть значно поліпшити зовнішній вигляд вашої ванної кімнати. Вони також не займуть багато часу.

Шторка для ванної кімнати

До найпоширеніших варіантів можна віднести штору. У магазинах ви знайдете безліч подібних товарів, які варіюються на:

  • Креслення
  • Кольори
  • Текстури
  • Розмір
  • Сили
  • Матеріал.

Від штори у ванній кімнаті залежить не тільки загальний інтер'єр, але і атмосфера приміщення. Наприклад, віддавши перевагу легкій шторці, можна візуально збільшити розміри ванної кімнати, а також надати їй чистоту і свіжість.

Не забудьте підперти штору таким чином, щоб вона повністю інтегрувалася в дизайн кімнати. Якщо її дизайн виконаний в класичному стилі, штора може все зіпсувати. Так як цей стиль спрямований на підкреслення розкоші. А штора, в свою чергу, підкреслить легкість. В цьому випадку можна вибрати більш дорогу тканину, однак, варто задатися доцільністю такого вибору, адже через умови підвищеної вологості щільну тканину доведеться часто міняти. В іншому випадку на ньому запуститься цвіль.

Екран ванної кімнати

Екрани для ванної кімнати – це другий бюджетний варіант того, як можна поліпшити зовнішній вигляд вашої ванної кімнати. Якщо вам потрібно «заховати» не тільки саму ванночку, але і її ніжки, а також різні хімічні речовини, які ви зберігаєте внизу, екран – ідеальне рішення для вас. Існує кілька типів екранів.

До першого типу відносяться монолітні екрани. Це досить міцна конструкція, яка скріплюється підлогою і бортами ванної кімнати. Доступ вниз здійснюється завдяки невеликим дверям. Основною перевагою монолітного екрану є простота його установки.

Незважаючи на те, що конструкція відмінно маскує не симпатичну ванну, у неї є і недоліки. Найбільш значущі з них – двері для доступу вниз дійсно невеликі. І вони розраховані більше на візуальну естетику, а не на практичне зберігання речей.

До другого типу екрану відносяться конструкції з відкриваються заслінками. Цей варіант більш функціональний, але тому коштує трохи дорожче попереднього. Такий екран спрямований не тільки на візуальне поліпшення приміщення, але і на функціональність і практичність. Завдяки широким дверям, які можуть бути виконані як у вигляді класичних заслінок, так і у вигляді японських розсувних панелей, у вас є повний доступ до всього нижнього простору. Матеріали, з яких виготовляються такі екрани, досить різноманітні: плитка, гіпсокартон, шпунтовані дошки, ПВХ-панелі і т.д. Кожен з цих матеріалів здатний витримати експлуатацію в умовах підвищеної вологості.

Ще один відмінний вид ширми – ширма не тільки з дверцятами, але і з невеликими висувними ящиками. Цей варіант найбільш зручний і дорогий. Завдяки висувним ящикам у вас є можливість зберігати більше речей, ніж в попередніх двох варіантах.

Подіумі

Для розкішних ванних кімнат підійде третій спосіб покриття всього, що знаходиться під ванною – подіум. Варто відзначити, що всі матеріали, з яких він створений, досить міцні і витримують умови підвищеної вологості. Подіум виглядає бездоганно.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply