Доставка з Тайваню в Україну: як організувати?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Бізнес з азіатськими країнами завжди досить прибутковий. Саме в Азії зосереджена величезна кількість різного роду галузей, саме там можна знайти абсолютно будь-який товар за дуже приємними цінами, що вкрай важливо для закупівель: адже можна поставити досить відчутну націнку, яка дозволить отримати значний прибуток. Як правило, підприємцям подобається співпрацювати з Китаєм, Японією, Кореєю. Окремо в цьому випадку стоїть острів Тайвань. Тайвань – великий транспортний вузол, острів, де зосереджена досить велика кількість галузей промисловості, звідки можна придбати безліч різних видів товарів. Як організувати доставку з Тайваню в Україну?

Доставка з Тайваню в Україну: основні особливості

Оптимальний варіант доставки з Тайваню – доставка вантажів. Вона може здійснюватися як морем, так і за допомогою літаків. Сьогодні в Тайвані налічується 14 аеропортів. Чотири з них мають міжнародне значення: Тайбей, Таоюань, Тайчжун і Гаосюн. У найбільшому аеропорту – Таоюань, працює кілька десятків компаній, що спеціалізуються на авіадоставці вантажів з Тайваню по всьому світу. Саме тому, якщо ви хочете вибрати авіадоставку як найшвидший з усіх можливих варіантів, так і безпечний і надійний, то це буде цілком здійсненно.  Крім повітряного маршруту, активно використовуються і морські перевезення вантажів з Тайваню. Зараз в країні успішно працюють 8 морських портів. Найбільшими є Кілунг і Гаосюн. У порівнянні з авіадоставкою, доставка морем все ж повільніше, але, тим не менш, не менш надійна. Крім того, морська доставка вантажів з Тайваню позбавлена ключового недоліку авіадоставки – високої вартості.  Всі порти Тайваню обладнані відповідно до технологій нового покоління. Вони розробляються і виробляються в основному в самій країні, що робить Гаосюн світовим лідером з перевалки контейнерів. Контейнерна доставка – оптимальний варіант для тих, хто не хоче заповнювати весь контейнер своїм товаром: ним можна поділитися з іншими покупцями, а значить – розділити витрати на доставку і транспортування.

Отже, морські контейнерні перевезення – це технологічний, сучасний і надійний спосіб оперативного транспортування вантажів. І якщо ви плануєте організувати доставку товару з Тайваню в Україну, це буде оптимальним варіантом.

Самостійно організувати доставку вантажів з Тайваню досить складно, тут потрібно враховувати просто величезна кількість різних факторів. Наприклад, потрібно спочатку знайти постачальників, домовитися з ними про всі умови, потім – викупити товар, потім доставити його на склад в Тайвані, зі складу – в порт або аеропорт, потім організувати доставку в Україну, правильно заповнити всі митні документи, потім – доставити товар на склад в Україні. Якщо ви новачок, то пробувати нічого, краще відразу віддати цю функцію на аутсорсинг: так ви заощадите і час, і гроші.

Якщо ви плануєте доставляти вантажі в Україну, ви легко можете зробити це через компанію

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply