Кешбеки на Аліекспресс

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

З цієї статті ви дізнаєтеся, як отримати кешбек на Аліекспрес. Підбірка кращих кешбек-сервісів на Аліекспрес, які мають найкращі умови та ціни. Порівняння 5 найкращих кешбек-сервісів для вас. Обирайте та реєструйтеся! Діє при будь-якому замовленні. Діє для будь-якого товару.

Кешбек — зручний спосіб заощадити на покупках в інтернеті. Суть кешбеків полягає в тому, що з кожної покупки в інтернеті покупцеві повертається певна сума. Багато хто зрозумів переваги таких послуг, тому залишається одне питання: як вибрати надійний кешбек-сервіс для покупок на Аліекспресс.

Як працює?

Якщо ви знаєте принцип кешбеку, то цей розділ можна сміливо пропустити. Для тих, хто вперше зачує про кешбеки, ми розповімо вам принцип роботи сервісу і переваги.

Кешбек-сервіси на Аліекспресс працюють так:

  • ви робите замовлення на сайті, використовуючи партнерські посилання, які розміщені на сайті;
  • після оплати товару частина грошей йде на оплату комісії Аліекспрес, інша частина йде покупцеві;
  • після зарахування грошей на рахунок кешбек-сервісу кошти повертаються покупцеві.

Для наочності покажемо на прикладі, як це працює.

Ви замовляєте на Аліекспресс чохол для телефону, який коштує 1000 грн Комісія магазину становить 15%, а заявлений відсоток з кешбеку — 10%. Вам повертається 100 USD, решта відсотків йде в кешбек-сервіс. Ось і виходить, що виграють відразу три сторони — покупець, магазин і кешбек-сервіс.

Яку послугу вибрати?

При виборі кешбек-сервісу потрібно звертати увагу на відгуки про сайти. Бажано перевіряти коментарі не на самому кешбек-сайті, де рейтинг сервісу становить 5 зірок з 5, а коментарі рясніють похвалою сервісу. Не довіряйте абсолютно позитивним або негативним коментарям. Адекватна оцінка роботи сервісу зрозуміла по тому, що людина перераховує плюси і мінуси.

Найчастіші переваги і недоліки кешбек-сервісу

 

ПеревагиНедоліки
  • Надійності. Сервіс чесно повертає частину грошей з покупок, проблем з виведенням коштів не виникає будь-яким зручним способом (банківська карта, віртуальний гаманець, мобільний рахунок);
  • оперативна технічна підтримка. Якщо виникнуть питання, пов'язані з використанням посилання для економії коштів або подальшим виведенням коштів, то якісний сервіс запропонує послуги менеджерів, які допоможуть вирішити проблеми;
  • вигідні пропозиції. Чим вище відсоток кешбеку, тим вигідніше його купувати в інтернеті. Іноді на сайтах бувають акції, а звичайні 5% кешбеку виростають до 25%, а то і більше.
  • проблеми з виведенням коштів. Якщо якість послуги кульгає, то можуть виникнути проблеми з виведенням грошей. Іноді сервіси не підтримують роботу з банками, які популярні в країні з невідомих причин;
  • відсутність технічної підтримки. Якщо на шляху до економії з кешбеком є проблеми, то сервіс залишається поза справою і вирішувати проблему доведеться самостійно;
  • непрацюючі посилання. Буває, що ви замовили товар за посиланням, але кешбек не був нарахований через те, що посилання не працювала.

Економія на покупках — це не тільки замовлення тільки необхідних товарів, а й грамотне використання сучасних сервісів. Сервіси, які пропонують кешбек-послуги, популярні серед любителів шопінгу на Аліекспресс, але потрібно звертати увагу на якість їх роботи.

Кілька якісних сервісів, які допоможуть вам надійно заощадити: Мегабонус, Копійкот, LetyShops, ePN Кешбек, Dronk. Ці сервіси не обманюють клієнтів, підтримують роботу з багатьма банками, тому проблем з виведенням коштів спостерігатися не буде, а також допомагають відмінно заощадити за рахунок високих відсотків.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply