Автономна каналізація для приватного будинку – як вибрати

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Існує кілька способів утилізації людських відходів в приватному будинку. Вибір того чи іншого методу залежить від аналізу недоліків і переваг кожного з них.

Септики

Найбільше відходів – це вода. Установка септиків допоможе очистити воду, відокремивши від неї хімічні, механічні та біологічні забруднення. У свою чергу, існує кілька видів септиків:

  • Септик з фільтрацією колодязя. Принцип його дії полягає в надходженні стічних вод в відстійник. У ньому тверді забруднення осідають на дні, а жири (нерозчинні) піднімаються на поверхню. Далі ця вода надходить в фільтруючий колодязь. Для усунення можливих неприємних запахів води рекомендується використовувати добавки, які містять анаеробні бактерії. Недоліком системи є те, що вона не підходить для глинистих ґрунтів.
  • Септик з полем фільтрації. Принцип роботи аналогічний попередньому типу септиків. Різниця полягає в тому, що після очищення вода з розподільного колодязя надходить в труби, з яких всмоктується на полях. Недоліком такої системи є необхідність великих площ (понад 30 квадратних метрів)
  • Септик з інфільтратором. Система має масу переваг: вона не потребує частого обслуговування, не займає велику площу, простоту монтажу. До недоліків можна віднести те, що через недостатньо високого рівня стоку територія, яка знаходиться вище інфільтратора, може використовуватися тільки під газон.
  • Септик з біофільтром. Система має високий рівень очищення води завдяки останньому етапу, на якому використовуються анаеробні бактерії. Недоліком системи є те, що бактерії можуть загинути через деяких миючих засобів, що застосовуються в побуті.
  • Септик з примусовою подачею повітря.

Вигрібні ями

Конструкція вигрібних ям досить проста. По трубах використана вода надходить в спеціальну ємність. Ця ємність може бути виготовлена з:

  • Цегла. Фахівці використовують керамічну цеглу, так як він більш стійкий до агресивних середовищ.
  • Залізобетон. Конструкція може бути як монолітною, так і виконаною з кілець.
  • Пластичність. Така яма має товсті стінки, стійкі до лугів і кислот. Система довговічна і проста в установці.

Переваги установки вигрібних ям

Так як водойма абсолютно герметичний, то ризик забруднення водоносних горизонтів і грунту зводиться до нуля. Ще одна важлива перевага полягає в тому, що система не залежить від електрики.

Недоліки установки вигрібних ям

Ями потребують регулярного прибирання. Чим більше людей живе в будинку, тим частіше потрібно чистити накопичувач. Під час очисних робіт з'являється досить неприємний запах. При установці котловану необхідно враховувати, що автомобіль, який чистить яму, повинен під'їхати до неї.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply