Штори для ванної кімнати: як вибрати, різновиди, основні характеристики

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Не всі люди мають великі ванні кімнати, які могли б вмістити як ванну, так і душову кабіну. При установці лазні слід розуміти, що потрібно захистити приміщення від розбризкування води. В іншому випадку це підвищить рівень вологості в приміщенні, що спричинить за собою передчасне пошкодження меблів і техніки.

Як уберегтися від небажаних калюж у ванній кімнаті

Щоб вода не потрапляла на підлогу і на обладнання, багато хто купує шторку для ванної кімнати. Це зручне і бюджетне рішення, за допомогою якого можна сміливо приймати душ. Найбільшим попитом користуються штори з поліетилену і вінілу. Однак така продукція вважається не найякіснішою. Справа в тому, що вони ще пропускають воду, швидко рвуться, брудняться і зношуються.

Жорсткі штори для ванної кімнати

Більш надійними в захисті від води, а також міцними є жорсткі штори. За зовнішніми ознаками такі штори дуже схожі на стіни душової кабіни. Існує кілька різновидів жорстких штор.

До першого типу відносяться каркасні жорсткі штори. Вони являють собою каркас (їх може бути кілька), виготовлений з алюмінію. У цю рамку вставляється скло (звичайне або полікарбонатне). Його товщина повинна бути не менше чотирьох міліметрів.

До другого типу відносяться безкаркасні штори, конструкція яких набагато простіше, ніж у каркасних моделей. Вони виготовляються з міцного загартованого скла, товщина якого становить близько шести-восьми міліметрів. Вони славляться своєю легкістю і тонкістю. Однак такі моделі жорстких штор мають високу вартість.

Кількість заслінок на жорсткій шторці

Так як від кількості стулок на шторці залежить тільки ступінь захисту приміщення від води, вибирати ту чи іншу модель потрібно тільки за своїми відчуттями. Якщо ви любите приймати душ, не турбуючись про бризки води, або ванна кімната для вас занадто маленька і потрібно просто підняти руку, як вода почне стікати на всі боки, то краще вибрати закриту конструкцію з декількома скляними полотнами.

Жорсткі штори для ванни з пластика або скла?

Пластикова шторка більш доступна за ціною. Однак через певний час матеріал мутніє, на ньому з'являються плями, які важко видаляються. Якщо ви все ж вирішили купити пластикову штору, постарайтеся вибрати або матову модель, або з малюнками. Під час догляду за пластиком варто відмовитися від абразивних миючих засобів. Варто пам'ятати, що пластик — крихкий матеріал. Кожен незручний рух може призвести до того, що він просто трісне.

Незважаючи на те, що скляні штори вище за вартістю, це абсолютно виправдано. Вони більш міцні і менш крихкі. Щоб розбити загартоване скло, потрібно докласти чимало зусиль (за умови, що ви дорослий силач). Навіть якщо якось вам це вдалося, черепки зі скла не завдадуть вам шкоди, так як будуть круглими. На відміну від пластика, скло з часом не мутніє, на ньому практично не видно перепадів і прожилок. Також можна вибрати модель з матового скла або з візерунками.

Додатковою перевагою буде, якщо обрана вами штора буде мати анти-плакскове покриття. З її допомогою шторка довше збереже свій новий зовнішній вигляд.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply