Акрилові ванни

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Ми переконані, що правильний вибір лазні – це надзвичайно відповідальність. Адже прийняття ванни — це не просто рутина, це спосіб релаксації, особливий ритуал, який одночасно розслабляє і наповнює енергією. На сучасному ринку існує безліч різних варіантів ванн. А поряд з чавуном і сталлю великою популярністю користуються акрилові.

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісної ванни, то напевно ви вже бачили досить велику кількість акрилових варіантів. І в цій статті ми хотіли б трохи детальніше поговорити про акрилових ванних кімнатах: про їх особливості, переваги і недоліки.

Основні переваги акрилових ванн: які вони?

 1. Надійність — така ванна кімната легко ремонтується, її можна швидко відновити, вона практично не пошкоджена, але якщо це станеться, ви легко зможете швидко відновити колишню форму, і це не відніме у вас значної кількості часу і коштів. Тому акрилова ванна — це дійсно оптимальне вкладення коштів.
 2. Такі ванни практично не зношуються. Вони важать не так вже й багато на відміну від чавунних, але набагато міцніше інших видів ванн, так як цей матеріал складно пошкодити. Якщо приділити час догляду за ванною, вчасно помити і прибрати її, вона ніколи не утворить іржі. А монтаж акрилових ванн дуже простий.
 3. Тривалість експлуатації і якість високого рівня. Акрилові ванни дійсно максимально довговічні. Якщо така ванна кімната з'явиться у вашій родині, ви будете відчувати задоволення від прийняття водних процедур протягом тривалого часу.
 4. Величезна різноманітність форм і розмірів. Справа в тому, що акрил — це дуже пластичний матеріал і саме з нього виготовляють ванни різної форми.
 5. Така ванна кімната має відмінну теплоізоляцію. Вода у ванній кімнаті не буде швидко остигати, і ви зможете довгий час відчувати себе комфортно. Це також дозволить заощадити кошти на витратах на воду. В цілому, саме акрилові ванни максимально успішно зберігають тепло. Акрилові ванни відрізняються доступними цінами, широким асортиментом, хорошим естетичним зовнішнім виглядом. Ви завжди можете підібрати для себе ванну кімнату будь-якого кольору і фактури від наших і зарубіжних виробників. Загалом, це акрилова ванна, яку ви легко зможете підібрати на будь-який смак, розмір і гаманець.
 6. Акрилові ванни елементарні в догляді, їх дуже легко чистити. Звичайно, краще не захоплюватися абразивними миючими засобами і приймати спеціальні засоби для акрилових ванн, але в цілому це досить легко і бруд видаляється без особливих проблем.
 7. Вони дуже універсальні і прекрасно вписуються в інтер'єр ванної кімнати абсолютно будь-якого стилю. І все ж, вони екологічно чисті, абсолютно безпечні, акрил — нетоксичний матеріал.

Недоліки акрилових ванн: чи є вони?

Звичайно, акрилові ванни мають нехай і не недоліки, то особливості, які також необхідно враховувати в процесі вибору.

 1. Акрилові ванни надзвичайно чутливі до порошкоподібних, абразивних миючих засобів. Тому, як уже згадувалося, дуже важливо вибирати ті вироби, які призначені саме для акрилових ванн.
 2. Вартість акрилової ванни може бути дорожче, ніж вартість аналогів з чавуну або сталі. Але в цілому все залежить від виробника, розмірів і конструктивних особливостей.
 3. Не всі акрилові ванни відрізняються однаковою якістю. Деякі моделі занадто тонкі: вони схильні до механічних деформацій, а також не дуже довговічні. Тому якщо ви хочете отримати дійсно відмінний варіант, то варто орієнтуватися на середній ціновий сегмент і ціновий сегмент вище середнього.
 4. Якщо акрилові ванни не дуже схильні до механічних пошкоджень, то пошкоджень через високу температуру цілком. Тому бажано при наборі такої ванни відразу регулювати температуру, або спочатку починати з холодної води, а вже потім підключати гарячу.

В цілому акрилова ванна — відмінне рішення і зваживши всі «за» і «проти», цілком можна вибрати саме цей варіант.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply