Вибираємо установку для унітазу

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Здавалося б: ну що складного навіть в теорії може бути в процесі вибору туалету? Ну, насправді, все менш просто, ніж може здатися на перший погляд. Хоча б тому, що можна купити звичайний, класичний туалет звичної всім конструкції, а установка — яка допоможе заощадити місце у ванній, зробить її більш приємною візуально.

Установка для унітазу: що це таке?

За своєю суттю туалетна установка — це конструкція, яка монтується в стіну і залишається абсолютно непомітною для сторонніх очей. Включає в себе комунікації, зливний бак і припливну арматуру. Безсумнівним плюсом такої системи установки є простота прибирання, легкість доступу до всіх куточків приміщення, відчуття простору. Всі комунікації з такою системою приховані в ніші і закриті, не псують зовнішній вигляд приміщення. Крім того, візуальний простір стає більше, адже людина підсвідомо оцінює розміри приміщення виходячи з площі горизонтальних поверхонь, тобто стелі і підлоги. Така система подобається тим людям, які віддають перевагу мінімалізму.

Звичайно, в той же час дана система установки має ряд недоліків. Так, ціна комплекту підвісних туалетів і інсталяційного комплекту трохи перевищує ціну підлогових туалетів-компактів. А якщо ви хочете обійтися бюджетним варіантом, то установка, швидше за все, вам не підійде. А якщо ви хочете придбати якісний варіант, мінімалістичний і надовго, то саме установка стане оптимальним варіантом. При серйозних несправностях і необхідності ремонту провести його набагато складніше, конструкція установки не забезпечує швидкого і легкого доступу до комунікацій. Ускладнився і сам монтаж сантехніки. Взагалі, володіючи певними знаннями, інструментами і спритністю рук, можна встановити звичайний туалет самостійно. Але монтаж установки повинен виконувати фахівець: обов'язково в кошторис на ремонт потрібно включити вартість його послуг.

Як правильно вибрати установку для унітазу?

Сучасні виробники сантехніки випускають стільки моделей і різновидів установок, що обивателю дуже складно зрозуміти, яку установку вибрати для унітазу. Варто покладатися, перш за все, на тип конструкції.

  1. Як вже було сказано, дуже важливо звернути увагу на конструктивні особливості установки. Якщо за унітазом знаходиться капітальна стіна, яку можна обгородити панеллю з гіпсокартону або знімними стіновими панелями, то варто звернути увагу на установку блоку. Він являє собою плоский пластиковий бак з кнопкою зливу і невеликою кількістю застібок. Підвісний туалет сам буде кріпитися окремо, хоча існують різновиди блочних установок, які оснащені прибудованими унітазами. Перевагою, яке дають блокові установки в порівнянні зі звичайними туалетами, про що говорилося вище , є приховані комунікації, а також те, що такі установки економлять місце у ванній кімнаті.
  2. Також можна вибрати каркасну установку. Його відмінність від блокової установки в тому, що її можна монтувати в легку стіну (НЕ капітальну).

Який варіант вибрати? Якщо планується капітальний ремонт — то блочний, якщо найближчим часом його не передбачається, але оновити сантехніку все ж хочеться, то каркас стане відмінним варіантом. Крім того, каркасні установки коштують ще й дешевше. Існують і кутові конструкції, але вони підходять не для всіх типів ванних приміщень.

Радимо вибирати якісні і довговічні установки від перевірених виробників, так як це хороша інвестиція в красу і комфорт ванної кімнати. І хороша установка прослужить не просто роками, а буквально, десятиліттями.

Де можна купити якісну установку для унітазу?

Якщо ви шукаєте якісну установку для унітазу, то знайти її легко можна за допомогою платформи BOONS. У нас великий вибір, тільки якісні установки від перевірених виробників. Доступні ціни, кращий товар, можливість знайти все необхідне, буквально в пару кліків — з нами це можливо!

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply