Вибираємо плитку, яка краще

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Правильно підібрана обробка стін для ванної кімнати вкрай важлива. Як з естетичної точки зору, так і з практичної. Правильна плитка дозволяє стінам не відволожуватися, за нею легко доглядати. А наскільки вона може стати прикрасою ванної кімнати – можна подивитися, надихнувшись відповідними каталогами. І в цій статті ми розповімо вам про те, яка плитка краще – керамічна, керамогранітна або мозаїка.

Керамічна плитка для ванної кімнати: чим вона корисна?

Керамічна плитка відмінно підійде для обробки стін ванної кімнати, для декорування фартуха на кухні. Досить часто керамічну плитку ще називають плиткою. Матова плитка стане відмінним варіантом для обробки підлоги в передпокої. З її допомогою можна створити естетично гармонійний інтер'єр, при цьому полегшивши процес прибирання, і при цьому – значно заощадити.

На кухні і у ванній кімнаті краще уникати укладання плитки на підлогу, так як вона недостатньо міцна для цієї мети. Однак у ванній кімнаті є можливість покрити матовою плиткою. Глянсову глазуровану бажано виключити, оскільки в результаті постійного механічного впливу у вигляді піску, бруду та інших твердих частинок вона швидко дряпається і втрачає привабливість, а при попаданні вологи стає занадто слизькою, що загрожує травмою. Також така плитка краще підходить для облицювання стін через свою невелику вагу, особливо якщо покриття здійснюється на гіпсокартонних конструкціях. Плитка досить легка, тому цілком підходить для таких конструкцій.

В цілому серед переваг керамічної плитки можна відзначити наступні: вологостійкість і водонепроникність, невисока ціна, невелика вага, величезна кількість різних дизайнерських рішень, форми керамічної плитки. У ванних кімнатах відмінно виглядає як матова, так і глянсова керамічна плитка. Догляд за керамічною плиткою нескладний, її досить легко чистити.

Навряд чи можна відзначити хоч якісь недоліки, крім того, що мокра плитка моментально стає дуже слизькою і в зв'язку з цим, звичайно, травматична, але для того, щоб уберегтися від цього, використовуються різні килимки для ванни.

Керамограніт: що це таке?

Керамограніт – це штучно створений під тиском матеріал високого тиску, який відмінно імітує натуральний камінь. І досить часто саме керамограніт використовується для обробки ванних кімнат. Виготовляється з глини, шпату, кварцового піску і мінеральних пігментів. Після пресування випал проводять при високих температурах. Керамограніт має набагато меншу пористість за рахунок більш високого тиску при пресуванні, що робить його високоміцним і ударостійким. При необхідності поверхню полірують і додатково покривають глазур'ю.

В цілому серед переваг керамограніта можна відзначити його високу міцність – вище, ніж у керамічної плитки. Керамограніт також має велику різноманітність стилістичних і дизайнерських рішень, тому підібрати його для будь-якого варіанту інтер'єру ванної кімнати можна без особливих проблем. Керамограніт дуже стійкий до різних температурних перепадів, механічних пошкоджень (при цьому одна і та ж плитка може дуже швидко зламатися), служить довго, але коштує вона недешево.

Мозаїчна плитка: чи підходить вона для ванної кімнати?

Мозаїчна плитка – відмінний, сучасний варіант обробки ванної кімнати практично будь-якого стилю. Мозаїчна плитка відмінно підійде для відтворення східного стилю у ванній кімнаті, та й взагалі, вона зараз в моді і буде перебувати на гребені хвилі дуже довго.

Мозаїчна плитка може бути виконана з різних матеріалів – іноді з однієї і тієї ж матової плитки, іноді з керамограніта (другий – частіше). Мозаїчна плитка дуже красива, але укладати її однозначно складніше, ніж класичну плитку, щоб ви отримали той дизайн, який був задуманий спочатку.

Підводячи підсумок, можна підсумувати наступне. Якщо ви хочете придбати якісний і недорогий варіант, то має сенс звернути увагу на керамічну плитку. Якщо ви хочете купити якісний варіант століттями, то керамограніт стане для вас відмінним варіантом. А плитка-мозаїка відмінно підійде, якщо дизайн повинен бути унікальним, якщо ви його продумали таким чином, що тільки плитка-мозаїка буде виглядати в її рамках дійсно органічно і красиво.

Де можна купити якісну плитку для ванної кімнати?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісної плитки для ванної кімнати, то ви легко знайдете будь-який варіант, використовуючи платформу BOONS, ми зібрали тільки якісні варіанти будь-якого типу плитки від перевірених виробників за найдоступнішими цінами!

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply