Вибираємо італійську сантехніку – ключові рекомендації

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Італія — одна з тих країн, яка привертає увагу своїми новаторськими ідеями в світі моди, живопису, архітектури. Особливою популярністю у багатьох користуються сантехнічні вироби, що випускаються італійськими заводами. Привертає увагу вишуканість, висока якість, продуманість до останнього гвинта — далеко не повний список, що дозволяє вибрати італійську сантехніку серед інших. Досить просто звернути увагу на повний перелік переваг.

Висока якість виготовлення використовуваних матеріалів

Більшість компаній, навіть тих, які тільки зареєстровані в Італії, і виробляють товари за її межами, дотримуються єдиних стандартів якості. Високі фізичні та експлуатаційні показники є пріоритетними. Важливо, щоб кожен предмет сантехніки був не тільки зручним, але і високотехнологічним.  При цьому не варто дивуватися в деяких випадках доступною вартістю наданої продукції. Вона досягається тільки за рахунок оптимізації праці і високопродуктивного обладнання.

Сантехнічний фарфор найчастіше використовується в якості основи для італійської сантехніки. Бюджетні лінійки розбавляються продуктами з сантехніки. Перший є більш кращим завдяки безлічі переваг:

  • ефект «білизни» зберігається тривалий час;
  • можливість простого догляду за поверхнею, без застосування агресивних хімічних речовин;
  • особлива, впізнавана гладка поверхня і мінімальна кількість пір;
  • високий рівень твердості;
  • невеликий відсоток водопоглинання.

А головне, тривалий термін служби. Раковини, унітази і біде з сантехнічного фарфору служать довгі роки, не втрачаючи своїх первісних характеристик.

Окремо варто відзначити, що практично у всіх італійських компаніях команда конструкторів, технологів та інженерів працює над розробкою як окремих моделей, так і серійних лінійок. Кожен з фахівців висуває свої вимоги до кінцевої продукції і остаточний запуск здійснюється тільки після схвалення всього колективу.

Італійські майстри не забувають і про побажання споживачів, опитування серед яких регулярно проводиться, вони регулярно втілюються в продукції. Додатково можна не переживати з приводу того, що якість тієї чи іншої моделі з часом погіршиться, це суперечить ключовим позиціям відомих брендів. Навіть якщо конкретний продукт досить складно виготовити. Професіонали здатні без проблем зберегти початкову якість для своїх споживачів.

Тонкощі дотримання даних характеристик

Можна не переживати з приводу того, що італійські майстри з часом змінять лінію. Всі ці параметри зберігаються з точністю до десятої частки міліметра. Такий підхід можливий завдяки суворому контролю всього виробничого процесу, що дозволяє своєчасно відстежувати ймовірне виникнення можливих порушень або відхилень. Тому можна сміливо купувати нові предмети сантехніки при першій же необхідності і без попередніх вимірів.

Серед додаткових переваг співпраці з італійськими компаніями з виробництва сантехніки — оперативне впровадження різних нововведень. При цьому за рахунок постійного розширення модельного ряду можна вибирати навіть бюджетні предмети, які за своєю якістю не будуть поступатися люксовим позиціям. Адже для кожного виробу, незалежно від спочатку закладеної вартості, застосовуються єдині стандарти якості. Такий підхід дозволяє будь-якому предмету меблів служити буквально десятиліттями.

При цьому для монтажу сантехніки не потрібно залучати сторонніх фахівців. Легкий монтаж різних виробів можливий завдяки уніфікації розмірів трубопроводів.

Такий підхід дозволяє зберегти лідируючі позиції на ринку сантехніки в усьому світі. Серед додаткових переваг — продуманий гарантійний термін і сервісне обслуговування. Варто виділити, що середній термін такої послуги як мінімум в два рази довше, ніж у конкурентів. Такий підхід дозволяє не сумніватися в якості італійських майстрів.

Faq

Чи можна замінити всю сантехніку в будинку на італійську?

Так, завдяки різноманітності представлених на ринку варіантів, підібрати оптимальний варіант можна всього за кілька хвилин. Правило актуально також для врізних виробів і дизайнерських рішень.

Скільки поєднуються вироби з різних лінійок?

Деякі виробники надають можливість змішувати різноманітні продукти, тим самим створюючи неповторний дизайн вашого приміщення.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts