Проектуємо квартиру в стилі італійського лофту – як вона виглядає і чим відрізняється від класичної?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Ще кілька десятиліть тому під словом «лофт» розуміли різноманітні нежитлові, в тому числі виробничі приміщення – горища, цокольні поверхи, горища і так далі. Сьогодні це популярне стилістичне напрямок, яке актуально не тільки в індустріальній Америці, але і в стильній Європі. Особливу увагу слід приділити такому поняттю, як італійський лофт. Поєднання натуральних матеріалів, природних кольорів в дизайні інтер'єру і м'якості обробки дозволяють підкреслити строгість і мінімалізм лофту. Реалізувати таку конструкцію можна без особливих зусиль, досить лише звернути увагу на кілька ключових рекомендацій.

Ключові відмінності дизайну в стилі італійського лофт

Навіть якщо квартира розділена на два поверхи і підйом здійснюється за допомогою сходів, вона виконана в максимально лаконічному стилі, щоб не перевантажувати простір зайвими деталями. У деяких випадках перила відсутні або вони монтуються в стіну у вигляді невеликих поперечин. Це характерно для італійського напрямку. В якості матеріалів використовується в основному бетон.

При виборі оздоблювальних матеріалів для стін вітається натуральність і деяка невелика неуважність – можуть залишитися незавершені штрихи і тріщини. Якщо нинішня теплоізоляція і звукоізоляція дозволяє, можна уникнути обробки і залишити стіни без них.

Відсутність перегородок або їх мінімальне використання дозволяє створити максимальне відчуття свободи за рахунок подачі природного світла і відсутності відчуття здавлювання. Подібного відчуття можна досягти також за рахунок відкритих комунікаційних труб і вентиляційних стоків. У деяких квартирах вони ховаються за спеціальними ящиками, що тільки «краде» зайве місце в будь-якому приміщенні. Актуальні вони і для італійського напрямку, досить просто прикрасити їх відповідним чином.

Особлива увага при реалізації приділяється оформленню вікон. Для додаткового захисту від сонця зверніть увагу на сонцезахисні системи, які можна приховати в міру необхідності. До них відносяться жалюзі або римські штори. Автоматична система дозволить ховатися в міру необхідності, щоб забезпечити максимальний приплив світла в приміщення. У деяких випадках можна використовувати легкі тканини, які будуть грати роль штор.

Вибираючи меблі, не обов'язково використовувати готовий набір, досить щодня підбирати ті предмети, які вам потрібні. Не обов'язково усвідомлювати всі моменти, досить вибрати пару найбільш підходящих для вашого приміщення.

Насамперед необхідно продумати планування приміщення. Наприклад, об'єднати дві суміжні зони шляхом знесення перегородок. Правило актуально тільки в тому випадку, якщо стіни не несучі. Наприклад, можна об'єднати вітальню зі спальнею або їдальню з кухонною зоною.

Якщо квартира не може похвалитися великими і просторими вікнами, постарайтеся позбутися від важких штор, просто встановіть легкі штори або автоматичні сонцезахисні системи.

Навіть якщо у вашій квартирі або будинку вже застосовано якісне і ідеально виконане фінішне покриття, для імітації кладки можна використовувати спеціальні накладки. У деяких випадках можна використовувати спеціальну фінішну шпаклівку, яку можна наносити поверх різних матеріалів. Він допоможе надати незвичайний вигляд поверхні стіни. Для підлогового покриття можна використовувати не тільки наливні підлоги, а й плитку, ламінат або паркет – обмежень в цьому практично немає.

Для освітлення можна використовувати не тільки точкові прилади, а й підвісні лампи. Головне, щоб вони були виконані в єдиному стилі і вписувалися в загальний план інтер'єру.

Тема дизайну і основні рекомендації для інтер'єру горища

Варто пам'ятати, що інтер'єр в стилі лофт характеризується наступними кольорами і їх різноманітними відтінками:

  • сірий;
  • оливкова;
  • бежевий;
  • коричневий;
  • Білий.

Не обов'язково використовувати тільки один колір, можна поєднувати їх між собою або використовувати насичені відтінки в якості акценту.

Не варто забувати і про особливості вибору меблів для італійського напрямку, навіть індустріального стилю. Лофт не характеризується великою кількістю меблів у всіх кімнатах. Головне – це його якість. Тому можна використовувати як меблі з каталогу найближчого супермаркету, так і антикваріат, досить просто дотримуватися принципу функціональності, щоб інтер'єр в приміщенні виглядав максимально затишно і не захаращувався.  Ви не обмежені в матеріалах, можете використовувати дерев'яні, скляні, кухонні, металеві, комбіновані матеріали і багато іншого. Найголовніше, щоб меблі не тиснула на вас і не заважала спокійно пересуватися по кімнатах.Але італійський лофт характеризується більш натуральними матеріалами.

Faq

Наскільки легко втілити цей стиль в маленькій кімнаті?

Використовуючи деякі елементи, наприклад, мінімалістичну обробку стін і меблі з натуральних матеріалів, можна реалізувати лофт навіть в квартирі-студії.

Наскільки актуальний цей напрямок?

Італійський лофт лише через кілька років почав розкриватися як якісне поєднання комфорту і стилю і не втратить своєї актуальності в найближче десятиліття.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts