Пристрої для економії води – використовуйте воду раціонально

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Економія води дуже важлива з двох причин. Перша полягає в тому, що вчені всього світу б'ють на сполох з приводу дефіциту питної води, який з часом буде ставати все менше і менше. Друга причина – постійне зростання цін на комунальні послуги. Більшість людей навіть не здогадуються, що існує безліч пристроїв, за допомогою яких можна значно знизити витрату води.

Найекономічніші змішувачі

Змішувачі відіграють важливу роль в економії води. Наприклад, використання старих двоклапанних конструкцій займає занадто багато часу і води, поки споживач регулює потрібну температуру води. Цю проблему можна вирішити установкою більш сучасних моделей.

Змішувачі з терморегулятором

Установка змішувачів з терморегулятором – вдале рішення для людей, які проживають в будинку з нестабільним тиском в трубах, що ускладнює регулювання необхідної температури води. Терморегулятор регулює все самостійно, підтримуючи задану температуру. Крім того, за допомогою такого пристрою можна знизити тиск води без зміни температури, що сприяє зниженню її витрат.

Одноважільні змішувачі

У порівнянні з двоклапанними пристроями застосування одноважільних змішувачів допомагає значно скоротити час регулювання напору і температури води. Вся настройка полягає в переміщенні одиночного важеля вгору-вниз, а також вліво і вправо.

Безконтактні змішувачі

Якщо ви хочете повністю виключити марне споживання води, вам допоможуть безконтактні змішувачі, оснащені інфрачервоним датчиком. Вода «включається» точно на той час, поки ваші руки знаходяться в зоні дії датчика. Температура і голова встановлюються заздалегідь.

Саме цей вид крана вважається найбільш гігієнічним. Тому його часто встановлюють в громадських місцях. Єдиний їх недолік – залежність від електрики. Але багато моделей оснащуються додатковими автономними джерелами, які будуть підтримувати роботу пристрою в разі виникнення проблем з електрикою.

Порційні змішувачі

Ще однією конструкцією, яка стає все більш популярною, є порційний змішувач, який забезпечує обмежену кількість води. Тиск з'являється після натискання кнопки. Відключення відбувається автоматично (після закінчення зазначеного часу).

Аератори

Під аератором мається на увазі пристрій для обмеження потоку води, що представляє собою насадку, прикріплену до кінчика крана. Використовуючи його, ви не зможете істотно знизити споживання води на 15%.

Ще однією перевагою використання аераторів є відсутність бризок і можливість регулювання струменя.

Економічні душові кабіни

Приймаючи душ, людина споживає багато води. Щоб зменшити його кількість, виробники сучасних душових ліжок випускають економічні моделі. Різні обмежувачі витрати води сьогодні дуже поширені.

  • Силіконове кільце, вбудоване в лійку. З її допомогою значно зменшується витрата води.
  • Вставка з отворами, яка має меншу пропускну здатність, ніж сама лійка.
  • Перейдіть на більш економічний режим. Якщо у кожного члена сім'ї свої переваги до напору води в душі, можна купити лійку, в якій встановлений вимикач. Так одна людина може використовувати великий потік води, а другий – економічний.
  • Аератори для цибулі-порею. Не тільки на змішувачі можуть встановлюватися такі пристрої. Дуже часто аератори використовуються з душовими головками. Витрата води знижується за рахунок повітря, який значно збільшує струмінь.

Не варто забувати і про туалети. Багато моделей оснащені функцією подвійного зливу.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply