Душові піддони

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Людям, які вирішили вибрати комфортну і надійну душову кабіну, слід ретельно підібрати всі складові, щоб було не тільки комфортно, але і приємно приймати розслабляючий душ. Душові піддони бувають різних розмірів, і виготовляються з різних матеріалів, тому в залежності від того, який бюджет у сім'ї, кожен покупець може вибрати найбільш підходящий варіант.

Основні відмінності душових піддонів

Душові піддони розрізняють по:

 • розміри, його вибирають в залежності від розмірів приміщення, передбачуваних розмірів душової кабіни і бюджету, чим більше і глибше піддон, тим він дорожче;
 • глибини, можна вибрати піддон глибиною всього кілька сантиметрів або більше 20 см, також є варіант монтажу зливу прямо в підлогу.
 • Найпоширенішою формою є – квадратна. Але незграбні, напівкруглі і прямокутні форми душових піддонів також популярні серед покупців.
 • при виборі матеріалу необхідно виходити з його практичності, терміну служби і зносостійкості.

 

Які бувають душові кабінки?

Душові піддони різноманітні.

 1. Акрилові піддони – вони більш доступні за ціною і мають середній термін служби. Акрилові піддони вважаються надійними і довговічними, а до плюсів можна віднести невелику вагу, а також можливість його відновлення.
 2. Чавунний піддон вважається найбільш міцним і довговічним, але до недоліків можна віднести занадто велику вагу, тому їх не завжди можна встановити.
 3. Керамічні піддони – саме серед кераміки пропонується великий вибір форм і кольорів. Піддони з кераміки добре вбирають звуки і підходять під будь-який інтер'єр.
 4. Кам'яні піддони відрізняються тривалим терміном служби і мають дуже привабливий і незвичайний зовнішній вигляд, відмінно вписуються в будь-який інтер'єр.
OLYMPUS ЦИФРОВИХ КАМЕР

Який піддон вибрати?

Стандартна висота піддону становить 7 см – це найбільш прийнятна висота, схрещувати його легко дорослим і дітям, при необхідності можна набрати воду для гігієнічних заходів.

Високі піддони підходять для купання маленьких дітей, домашніх тварин, а також миття рук. Також до істотних переваг можна віднести мінімальну кількість бризок і калюж навколо душової кабіни.

Низькі піддони займають мінімум місця, тому їх слід використовувати в невеликих приміщеннях, де потрібно раціонально використовувати кожен сантиметр.

Тільки покупець, виходячи з особистих потреб, повинен визначити, який піддон слід придбати великий або маленький.

Правила вибору лотка для ванної кімнати

При виборі душового піддону потрібно пам'ятати.

 1. Саме піддон ви вибираєте для власних потреб, тому враховується тільки думка сім'ї.
 2. Не варто купувати невеликий піддон, в ньому буде незручно приймати душ.
 3. Вигідний і оптимальний розмір піддону – 80 * 80 см, зручно буде прийняти як розслабляючий душ, так і швидко контрастний душ.
 4. Кутові піддони підходять для маленьких приміщень, для великих і середніх краще вибирати прямокутні піддони.
Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply