Як втілити стиль ар-деко в інтер'єрі – ключові поради

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Витончений, розкішний, привабливий і по-справжньому стильний – це все про ар-деко. Вперше вона з'явилася в 20 столітті, після Першої світової війни, як різка реакція громадськості на розруху. З тих пір таке втілення не втратило своєї актуальності. Це ідеальний варіант інтер'єру, як щось середнє для тих, хто не готовий миритися з усією пишністю класики, а мінімалізм вже набридає своєю стриманістю. Втілити ар-деко можна навіть в самому маленькому приміщенні, хоча спочатку він розроблявся для великих заміських будинків. Досить просто звернути увагу на кілька ключових моментів.

Оздоблювальні матеріали – головне не економити

Варто відразу пам'ятати, що дешевизна і ар-деко не сумісні. Правило актуальне як ніколи в цьому випадку, тому варто заздалегідь відмовитися від використання ДСП, фанери і пластику. Необхідно заздалегідь продумати список і використовувати тільки якісні матеріали. Меблі також не варто економити. У деяких випадках можна скористатися ефектом імітації, наприклад, при використанні декоративної штукатурки під мармур, але навіть в цьому випадку необхідно використовувати якісні, а значить, і дорогі матеріали. Роботу також слід довірити професіоналу.

При реалізації ар-деко варто заздалегідь подумати про те, які декоративні елементи будуть використовуватися. Вони важливі для повної реалізації ідеї. При цьому, чим складніше реалізація і багатше текстура, тим краще. Наприклад, при виборі тканин варто звернути увагу на оксамит, атлас, шовк. Бавовна і льон просто зіпсують все враження від загальної ідеї буквально «збіднять» візуал. І немає заборони на натуральні оздоблювальні матеріали, дерево і метал, наприклад, тільки вітаються. Головне, не забути нанести шар позолоти.Таке рішення допоможе внести деяку нотку різноманітності в інтер'єр і підкреслити загальний настрій приміщення.

Заздалегідь продумайте композицію всього приміщення

У класичному інтер'єрі в стилі ар-деко можна знайти простір, високі стелі, велика кількість вільного простору. Насправді домогтися подібного ефекту можна навіть в невеликому приміщенні, досить просто використовувати трохи глянцю і дзеркал. Вони допоможуть візуально розширити простір, досягти симетрії можливо за рахунок рівноваги.

Не варто забувати і про ще одну ключову особливість ар-деко – значне перебільшення масштабу, якого можна досягти за допомогою самих різних елементів, наприклад, великої люстри. Ідеально, якщо вам вдасться домогтися деякої багатошарової і багатошарової, що дозволить розширити простір, не нагромаджуючи його.

Використовуйте різноманітні текстури

Ключовим прийомом в реалізації ар-деко є гра з різноманітними текстурами. Найчастіше використовуються скло і дзеркала. Скло використовується для оснащення люстр, перегородок, столів. За допомогою дзеркал можна обробити стелю і стіни, вистелити деякі з них мозаїчною плиткою, а дзеркало також можна грати, використовуючи при декоруванні меблів, наприклад, столу або стелажа.

Додати трохи блиску можна за допомогою полірованого дерева, глянцевої фарби, лаку, блискучого металу. Але при цьому не варто забувати про текстуру, яка буде чинити опір яскравому блиску. Ар-деко в даному випадку характеризується рельєфом, панно, оксамитовими тканинами, хутром.

Більше експериментуйте з кольором

Не менш важливе значення в облаштуванні інтер'єру грає і сам колір оформлення. Найчастіше використовується контраст білого і чорного, але також можливе використання нейтральної основи. Якщо ви не звикли до чорно-білих кольорів, постарайтеся звернути увагу на:

  • вершкові;
  • шоколадний;
  • сапфір;
  • рубін і т.д.

Головне, щоб колірна палітра асоціювалася з розкішшю і багатством. Тому не можна використовувати акценти кольору в приміщенні, але в цьому випадку яскравості можуть додати акцентні аксесуари та аксесуари, виконані в золоті і бронзі.

Активно використовуємо прикраси

Одним з типових елементів в дизайні ар-деко є використання різноманітних геометричних фігур. Навіть якщо використовується панель, яка повторює контури квітки, вона буде абсолютно симетричною і правильною. Інтер'єр ар-деко також характеризується:

  • ступінчасті фігури;
  • промені сонця;
  • квадрати;
  • еліпси;
  • Зигзагів.

Як цікавий елемент також варто звернути увагу на повторення клавіш фортепіано.

Оновлення декоративних елементів, меблів, освітлення

Навіть якщо у вас немає можливості придбати предмети меблів з народження ар-деко, ви легко зможете придбати новий, який буде практично нічим від нього відрізнятися. Досить просто звернути увагу на геометрію форм, округлість кутів. В якості декору можна використовувати все, що може нагадувати розкіш і чіткість ліній. Яскравий приклад – дзеркало з променями сонця.

Важливе значення має і освітлення. З огляду на активне використання глянцю, важливо уникати появи відблисків і відображень. Тому, якщо немає можливості використовувати велику люстру, можна обмежитися точковим освітленням і торшерами химерної форми.

Faq

Наскільки актуальний арт-деко для квартири-студії?

Повністю втілити весь стиль в маленькому приміщенні досить проблематично, але можна реалізувати деякі елементи стилістичного напрямку.

Чи можна поєднувати ар-деко з іншими стилістичними напрямками?

Якщо ви відкриті до експериментів, то можете спробувати розділити квартиру на кілька зон, кожна з яких буде відповідати за свій напрямок, але в одній кімнаті таке рішення досить проблематично реалізувати.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts