Китайська керамічна плитка – переваги і недоліки

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Всі ми звикли вважати, що раз продукція китайська, то і вона низької якості. Але не варто забувати, що «Китай» теж буває різним. Ринок китайської кераміки наповнений різноманітними компаніями, які виробляють як якісну плитку, так і плитку огидної якості.

У цій статті ми розповімо про виробників, які зуміли завоювати довіру покупців завдяки високій якості продукції, що випускається і її довговічності.

Переваги плитки від китайських брендів

Говорячи про переваги плитки від китайських виробників, варто згадати:

  • Низька вартість. Якщо ваш бюджет на ремонт ванної кімнати обмежений, але ви не хочете купувати низькосортну плитку, оскільки вона тендітна і недовговічна, китайська плитка від перевірених виробників саме для вас. Його вартість набагато нижче вартості кераміки з Європи.
  • Високоякісних. Незважаючи на те що китайська плитка коштує дешевше, ніж, наприклад, іспанська або італійська, вона не сильно поступається за якістю. Якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення ціна/якість, ви не знайдете більш підходящих товарів.
  • Довговічність і надійність. Щоб плитка служила вам вірою і правдою довгі роки, потрібно вибирати її з етикеткою, яка відповідає її призначенню. Наприклад, плитка, призначена для обробки підлоги, буде міцніше плитки для обробки стін.
  • Широка гама кольорів, орнаментів і візерунків. Жителі Піднебесної завжди відрізнялися своєю оригінальністю. На ринку китайської продукції можна знайти плитку, дизайн якої стане родзинкою вашої ванної кімнати.
  • Доступність. У цьому пункті мова піде не про доступний ціновий діапазон кераміки, а про те, що завдяки тісній співпраці Китаю з нашою країною китайськими товарами забезпечуються навіть найменші міста.

Китайські виробники кераміки, які завоювали довіру споживачів

За межами Піднебесної відомо лише кілька великих виробників керамічної плитки.

Лола Кераміка

Компанія працює з 1991 року. Їх продукція поєднує в собі кілька якостей:

  • фінансова доступність,
  • високий рівень довговічності виробів,
  • Довголіття
  • екологічність сировини,
  • широка палітра кольорів.

Природна мозаїка

Компанія славиться своїми мозаїками. Вона виготовляється не тільки зі звичайного каменю, скла і кераміки, але і з дерева, бамбука і т.д. Крім високої міцності мозаїки і довговічності, вироби, що випускаються компанією Natural Mosaic, відрізняються високим рівнем точності розмірів. Замовляючи плитку або мозаїку тут, у вас не виникне ніяких проблем при монтажі.

Плитка для стін

Незважаючи на те, що компанія називається Wall Tiles, вона випускає не тільки плитку, призначену для обробки стін, але і для обробки підлог. За допомогою плитки цієї марки можна створити будь-який дизайн ванної кімнати, який прослужить вам не один десяток років.

Якщо ви все ще насторожено ставитеся до речей, які говорять Made in China, вам пора передумати. У Китаї вже давно з'явилися виробники, які перевернуть ваше уявлення про нього з ніг на голову. Китайська плитка також може бути якісною.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply