Яким маршрутом проходить посилка?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Купівля товарів стала не просто розвагою завзятих шопоголіків, а одним з найпрогресивніших варіантів придбання якісних і недорогих речей. Секрет простий: виробництво розвивається з шаленою швидкістю, зростає і без того незліченна кількість фабрик і заводів, італійські дизайнери та інженери придумують просто величезна кількість різних цікавих речей: як стовідсотково утилітарних, так і звичайних. Варто один раз спробувати – і вам більше не захочеться нічого купувати за завищеними цінами і дійсно сумнівною якістю. Чимало потенційних покупців стримує необхідність вводити дані своїх платіжних карт на сторонніх сайтах, сама складність використання китайських сайтів, особливо без знання мови, а також деякі труднощі з доставкою. Всі три цих потенційних недоліки повністю нівелюються з вибором правильного посередника, і про доставку хотілося б поговорити в цій статті трохи докладніше. Але цього разу мова йде не про види, способи і терміни, а про те, яким маршрутом проходить посилка, відправлена в Україну.

Який маршрут посилки, відправленої в Україну?

Варіант доставки, однак, далеко не єдиний. Логістично варіантів складання маршруту транспортування вантажів по морю може бути безліч. Транспортне сполучення між Китаєм та Україною зазвичай передбачає перевезення з Піднебесної до Одеси , ключового українського порту, де здійснюється розвантаження. Вже після отримання вантажу в Одесі він буде доставлений в будь-яке інше місто України зручним для вас способом.  Доставка вантажів проходить через кілька морів і один океан. Відвантаження починається з Гонконгу, або будь-якого іншого портового міста Південно-Китайського моря – так простіше відправити вантаж в подорож, кінцевою метою якого є доставка необхідних речей і предметів замовнику.

Якщо говорити про морську доставку, то шлях вашої посилки буде виглядати приблизно так. Після викупу вантажу, його доставки в порт і його завантаження в контейнер в одному з китайських портів він спочатку пройде повз островів Індонезії, потім відправиться в Індійський океан. Маршрут Індійського океану є одним з найдовших розтяжок за весь час подорожі. Подолавши маршрут в Індійському океані, корабель заходить в Червоне море, звідти – через Суецький канал, в Середземне море, а з Середземного, вже в Чорне море. У Чорному морі корабель з вашою посилкою зробить остаточний шлях і добереться до Одеси, де буде вивантажена, після чого буде доставлена в потрібне вам місце, на потрібний склад.

Доставка товару в Україну: якого посередника краще вибрати?

Якщо ви плануєте замовляти товари в Україну оптом, або мова йде про великогабаритних або великовагових вантажах, таких, які неможливо доставити звичайною поштою, то дуже важливо знайти правильного посередника для співпраці. Компанія BOONS з радістю допоможе вам в викупі, доставці вантажів, їх митному оформленні, доставці як літаком, так і морем, при необхідності – експедируванні вантажів. Якщо ви збираєтеся купувати меблі, то ми допоможемо з розробкою дизайну інтер'єру, в який відмінно впишеться ваша нова покупка, або організуємо меблевий тур в Китай. Купувати у нас максимально легко, надійно і швидко!

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply