Як вибрати шафи-купе в передпокій?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Питання організації простору – одне з найгостріших, з яким доводиться стикатися при облаштуванні квартир. І тому багато хто вирішує встановити шафи-відсіки в передпокої. Насправді шафа для передпокою не такий громіздкий, як може здатися на перший погляд і він ідеально впишеться навіть в компактне приміщення. Завдяки продуманому пристрою ви легко зможете встановити його в коридорі, а якщо ви власник нестандартного приміщення, то легко зможете виготовити меблі на замовлення. Це ідеальна можливість продумати не тільки дизайн, але і точні розміри шафи для конкретного приміщення.

Ключові вимоги до шафи-купе для передпокою

Одним з головних вимог до шафи, незалежно від його місця розташування, є практичність. Максимальний внутрішній простір слід використовувати за призначенням. Використовувані внутрішні системи зберігання можуть запобігти безладу в речах.

При виборі моделей рекомендується використовувати моделі точно до стелі. Такий нехитрий прийом дозволяє візуально збільшити передпокій. Глибина підбирається індивідуально, в залежності від кількості членів сім'ї і речей, які необхідно зберігати. Найчастіше цей показник не перевищує 70 сантиметрів, але можна легко підібрати варіанти товщиною близько 45 сантиметрів.

При виборі різних моделей варто враховувати комфорт використання. Рекомендується вибирати тумбу, яка буде зручна для використання кожному члену сім'ї. Для економії місця в приміщенні рекомендується одну з дверей шафи зробити повністю дзеркальної, що не накриваючи додатковими візерунками.

Деякі виробники передбачають можливість установки точкового освітлення в корпусі, що дозволяє розглянути не тільки своє відображення, але і довколишній простір. Особливо актуально таке рішення в приміщеннях, де немає природного джерела світла.

Як вибрати шафа-купе для передпокою – ключові поради

При покупці предмета меблів потрібно звернути увагу на кілька важливих параметрів. В іншому випадку привабливий дизайн шафи може добре виглядати на фото, але він абсолютно непридатний для вашої кімнати.

Серед основних параметрів варто звернути увагу на:

  • цінова політика – якщо шафа збирається на замовлення за індивідуальним проектом з натурального дерева, його кінцева ціна буде набагато вище, ніж у моделей, що випускаються в масовій кількості;
  • функціональність – вирішуючи, які меблі замовити в Москві, варто звернути увагу на особливості свого дозвілля і побуту, наприклад, якщо ви віддаєте перевагу піші прогулянки і активний спосіб життя, потрібно продумати місце зберігання вашого інвентарю. Середньостатистичний користувач цілком може використовувати системи зберігання, які представлені за замовчуванням;
  • параметри – при покупці меблів необхідно підбирати шафу для вільного простору, а не навпаки. В іншому випадку велика ймовірність створення ефекту безладу.

Додатково також варто виділити особливості та переваги конструкції. Серед ключових переваг конструкції варто виділити економію простору. Це можливо завдяки продуманій системі відкривання дверей. Якщо для навісних дверей потрібно більше місця, то легко можна встановити купе навіть в закритому кутку.

Для збільшення внутрішньої ємності рекомендується встановлювати шафи під стелею.

Шафа-купе для передпокою, також має наступні переваги:

  • візуальне розширення простору за рахунок використання дзеркальних дверей;
  • при необхідності одну з дверей можна використовувати в якості прихованого проходу в приміщення.

При виборі меблів необхідно орієнтуватися на основний параметр – шафа не повинен займати більшу частину кімнати. У тому випадку, якщо приміщення обладнане нішею – це оптимальний варіант для шафи-купе. Навіть у випадку з вузьким простором ви зможете використовувати висувні полки для взуття та одягу.

В якості цікавого варіанту можна розглянути кутові або напівкруглі шафи.

Дизайн підбирається в залежності від загального інтер'єру приміщення. Рекомендується використовувати ідентичні матеріали, як і інші предмети меблів, які вже використовуються або планується встановити в передпокої.

За запитом «Московський шафа-купе» існує безліч варіантів для компаній, які надають меблі на замовлення. Досить просто вибрати найбільш підходящий шафа, який підкреслить привабливість вашої кімнати.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts