Як облаштувати офіс в стилі лофт?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Все більше людей вважають за краще працювати з дому, самостійно організовуючи робочий простір за своїми уподобаннями. Особливою популярністю при виборі дизайну користується стилістичне напрямок «лофт». Він мінімалістичний, офіс, оформлений в стилі лофт, не відволікає увагу великою кількістю різних елементів предметів декору, що дозволяє повністю сконцентруватися на роботі. Завдяки своїй універсальності можна легко реалізувати ідею, навіть якщо виділений невеликий бюджет, на який необхідно продумати інтер'єр і придбати меблі. Серед позитивних сторін стилю лофт – його комфорт. Завдяки продуманості простору такий інтер'єр не тільки привабливо виглядає на фото, але і є досить комфортним для тривалого перебування.

Ключові особливості лофт для офісу

Визначити, що це індастріал стиль перед вами (і саме такий синонім використовується для напрямку лофт) можна за такими елементами:

 • велика кількість вільного простору, відсутні зайві перегородки;
 • високі стелі;
 • велика кількість природного світла, не використовуються щільні штори, але допускаються жалюзі і ролети;
 • в якості оздоблювальних матеріалів використовується цегла, штукатурка, грубо оброблена деревина, бетон;
 • комунікації залишаються на увазі, вони не заховані в коробці;
 • рекомендується використовувати сучасні технології, незалежно від її зовнішнього вигляду.

Офіс в стилі лофт оптимальний для всіх, хто вважає за краще працювати в спокійній обстановці. А за рахунок мінімальної обробки стін такий варіант не проб'є бюджет.

Як саме облаштувати офіс в стилі лофт?

При проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт перевага віддається бетону, металу, склу. Не варто забувати і про класику стилю лофт – необроблений цегла і шар однотонної штукатурки. Одну зі стін можна обробити цеглою, а іншу – штукатуркою. При цьому досить скористатися можливістю використання штучного каменю або навіть шпалер, що імітують відповідний принт.

Якщо ви готові до експериментів, спробуйте використовувати необроблені стіни, незалежно від типу використовуваного підлогового покриття. Потрібно просто зняти шпалери і почистити стіни. Потім пофарбуйте стіни в сірий, кремовий або білий колір. Не обов'язково використовувати білосніжний відтінок, допускається використання слонячого або молочного. В кінці можна використовувати декоративну штукатурку для додання цікавого ефекту.

Для прихильників шпалер рекомендується використовувати якісні паперові варіанти, без багатого і химерного малюнка. Найкраще – просто однотонний варіант.

Вхідна група може бути відсутня в кабінеті в якості класної кімнати, або ж можлива установка штучно зістарілих дверей. Також можлива установка розсувних дверей. Вони прекрасно вписуються в концепцію лофт.

При ремонті варто відмовитися від використання натяжних стель. Вони тільки з'їдають простір і не підходять для стилю лофт. Стелі, декоровані комунікаційними трубами, будуть виглядати набагато краще.

При виборі текстилю для приміщення в офісі допускається відсутність текстилю, навіть штор. Якщо ви хочете контролювати потік сонячного світла, то можна використовувати жалюзі або рулонні штори вдень-вночі.

Розстановку меблів можна здійснити найбільш зручним способом, в цьому ви не обмежені. Досить просто організувати максимум вільного простору. Важливо уникати ефекту безладу.

При виборі меблів рекомендується дотримуватися деяких рекомендацій:

 • предмети меблів не повинні виглядати по-новому, навіть якщо вони є, необхідно старіти їх штучно;
 • всі меблі повинна мати чіткі геометричні форми, без завитків;
 • навіть невеликі підставки повинні володіти чіткістю і вражаючістю, не надаючи легкості і невагомості;
 • системи зберігання повинні бути відкритими, не рекомендується використовувати скляні полки і дверцята;
 • різноманітні ящики і ящики рекомендуються в якості допоміжних систем зберігання.

Також допускається використання мобільних офісних меблів, в яких досить легко пересуватися по кімнаті. Предмети інтер'єру офісу не обов'язково повинні бути статичними. Як тільки у вас зміниться настрій або виникне нова необхідність, ви зможете працювати з протилежного кута кімнати.

Рекомендується купувати якісні, мінімалістичні і стабільно якісні меблі, без зайвого декору. Лофт не має на увазі використання різноманітних накладок, мозаїчних вставок або допоміжної фурнітури для декору.

Не рекомендується вкладати кошти в предмети меблів з пластика. Незважаючи на строгість своїх форм і допустиму колірну гамму, він виділяється крихкістю і виглядає досить дешево, тому його не рекомендується використовувати в стилі лофт.

Перевагу меблювання слід віддавати:

 • матове або прозоре скло;
 • хромований, тонований або латунний метал;
 • допускається використання ковки в якості декоративних елементів;
 • грубі необроблені дошки.

В результаті ви отримаєте атмосферу, в якій приємно працювати і бути комфортним. Рекомендовані матеріали не тільки привабливо виглядають в інтер'єрі, але і виділяються своєю довговічністю і залишаться актуальними навіть через кілька років.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts