Як вибрати меблі для вітальні в стилі модерн?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Вітальня — це універсальне приміщення, яке здатне поєднувати в собі відразу кілька функціональних значень. Це може бути місце для зустрічі гостей, сімейного дозвілля, прийому їжі або роботи. Найголовніше — відтворити обстановку, в якій буде приємно перебувати всім і кожному. Сучасність відмінно впорається з поставленим завданням.

Вітальня в стилі модерн виділяється особливим шиком. Такий інтер'єр не тільки привабливо виглядає на фото, але і комфортний для тривалого проживання. Незважаючи на гадану розкіш, така конструкція буде залишатися актуальною довгі роки. Необхідно тільки перед тим, як купити меблі для вітальні, запам'ятати деякі ключові моменти розстановки.

Вітальня в стилі модерн – ключові особливості

Стиль модерн характеризується наступними елементами:

 • меблі, текстиль і оздоблювальні матеріали підбираються в натуральних відтінках, в пріоритеті коричневі, зелені, рожеві і фіолетові тони;
 • при виборі меблів і аксесуарів перевага віддається тим, які мають округлі і плавні форми;
 • заохочується стриманість і стислість;
 • допускається використання елементів класицизму, бароко або італійського напрямку;
 • вікна оброблені вітражами.

У вітальні, виконаної в стилі модерн, асиметричні мотиви можуть використовуватися, наприклад, при розстановці меблів або розвішуванні картин.

У тому випадку, якщо прийнято рішення прикрасити меблі рослинним орнаментом, воно не повинно бути типовим. Модерн характеризується збільшеними квітками або витіюватими листям ліани. Бордоські, сірі або зелені відтінки можна використовувати в якості візерунків для рослин. Але і в цьому випадку вітається саме стриманість. У модерні надлишку немає, якщо використовується квітка, то один. Якщо локони на оббивці дивана, то ледь помітні, які помічаються не відразу.

Вибрати меблі для вітальні в дусі сучасності насправді не так проблематично, як може здатися на перший погляд. Досить просто перевірити кілька нюансів:

 • різноманітні витіюваті форми;
 • плавність ліній і округлість ліній;
 • можуть бути мотиви живих рослин і квітів;
 • легка асиметрія;
 • глянцеві і гладкі поверхні;
 • відкритість систем зберігання;
 • велика кількість ажурних вставок.

І найголовніше — це комфорт. Меблями для стилю модерн зручно користуватися, вони мають тривале перебування, в них можна розслабитися і отримати максимум задоволення.

При виробництві меблів найчастіше використовуються масиви з натурального дерева. В якості прикрас можуть використовуватися не тільки натуральні прикраси, а й ковані елементи. Завдяки різноманітності представлених на ринку варіантів не складе труднощів вибрати найпривабливіший варіант. Для зручності потенційних користувачів багато меблеві компанії заздалегідь складають каталоги, в яких прописують, який пункт найкраще підходить для того чи іншого напрямку, в тому числі і сучасності.

Як вибрати меблі для вітальні сучасну?

Ключовим параметром таких меблів є використання натуральних масивних матеріалів. Це правило актуально для кожного куточка вітальні, незалежно від того, яку функціональну зону ви облаштовуєте:

 • вітальня характеризується просторими і м'якими диванами, з різьбленими дерев'яними ніжками і спинкою. Допускається придбання цілих комплектів, які повторюють оббивку дивана. Стільці можуть бути виконані в будь-якій формі, але перевага віддається моделям, що нагадують кушетку, щоб можна було комфортно розміститися;
 • меблі не можна розміщувати уздовж стін, її ставлять в центрі кімнати, тому рекомендується заздалегідь продумати її розташування;
 • зона відпочинку обов'язково доповнюється невисоким журнальним столиком, також виконаний з масиву дерева, може використовуватися асиметрична форма, незвичайний декор;
 • для зони прийому їжі слід віддавати перевагу великому столу, який можна розмістити в центрі кімнати. Для модерну характерні химерні ноги. Стільці підбираються відповідно до решти кімнати, з монохромною оббивкою і текстилем, що повторюють рослинний орнамент на шторах або дивані.

Незважаючи на те що модерн як дизайнерський напрямок зародилося пару десятиліть тому, в нього легко можна додати нотки італійської класики або французької барокової розкоші. Чи не зіпсує сучасна і рання французька готика.

Актуальні поради по інтер'єру в стилі модерн

Для облаштування приміщення в стилі модерн може використовуватися не тільки натуральне дерево, але і камінь, дзеркала, кований метал, скло. Для меблів використовується масив дерева, переважно темних порід. Камінь, скло і дзеркала тільки підкреслюють переваги сучасності.

При виборі аксесуарів варто звернути увагу на елементи ручної роботи, особливо виготовлені з металу з елементами кування або вирізані вручну з дерева. В якості аксесуарів можуть використовуватися:

 • старовинні підлогові або настільні годинники;
 • об'ємні рамки для фотографій;
 • настінні дзеркала у великій рамі.

Особливу увагу варто приділити текстилю, який повинен бути виконаний з натуральних матеріалів. Штори, скатертини і оббивка для меблів повинні підбиратися в приглушених відтінках. Наявність малюнка не обов'язково, але допускається фактурне тиснення, такий варіант виглядає досить привабливо і не втратить своєї актуальності ще багато років.

При виборі системи освітлення для вітальні перевага віддається великим і масивним люстрам.  Але, вона не повинна виступати єдиним джерелом освітлення. Обов'язково використовуйте бра, торшери і торшери. Кожна зона повинна мати свої системи освітлення. В якості прикрас для них можна використовувати мозаїку, а в якості декору необхідно використовувати сам матеріал — метал або дерево.

Ні аксесуари, ні меблі для вітальні, виконані в стилі модерн, не можуть коштувати або виглядати дешево. Щоб предмет прослужив максимальний термін, необхідно використовувати якісні міцні матеріали, які благородно старіють і зберігають свій привабливий зовнішній вигляд довгі роки.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts