Як вибрати італійські грядки – ключові моменти і рекомендації

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Італія відома у всьому світі як законодавець моди. І це правило актуально не тільки для одягу і взуття. Архітектура, картини і навіть сантехніка з Італії стали буквально прозивними. Окремо варто згадати про італійських меблях, особливо ліжках. Гарантії високої якості, унікального стилю, впізнаваного виконання, переваг такого предмета меблів більш ніж достатньо. Необхідно лише визначитися з деякими ключовими перевагами предмета меблів спальні, щоб в повній мірі насолодитися його експлуатацією.

У чому ключова перевага італійських меблів?

Феномен італійських меблів цікавий багатьом. Насправді італійські меблі відома вже більше першого століття, багато в чому завдяки особливому підходу майстрів у створенні. Вони розглядали ліжка не тільки як предмет меблів, а як витвір мистецтва. Тому дозволити собі їх могли тільки дуже заможні люди. Сьогодні попит на продукцію італійських меблевих фабрик також не падає, багато в чому завдяки таким перевагам:

 • різноманітні використовувані декоративні елементи;
 • міцний, довговічний і надійний каркас за рахунок використання масиву дерева;
 • стильний, впізнаваний і в той же час унікальний дизайн.

Для виготовлення італійської грядки використовується масив дерева. Найчастіше цінні породи. Кипарисовик, дуб, горіх, бук, відрізняються красивим забарвленням, а також тривалим терміном служби, не менше декількох десятків років.

Сьогодні в якості обробки можна використовувати метали, напівдорогоцінні камені і метали, все, що тільки підкреслить статус, смак і стиль власника приміщення. Різноманітність стилістичних рішень дозволяє підібрати варіант для багатьох. Єдине, на що відразу варто звернути увагу, так це на те, що італійська продукція коштує дорого.

Як визначитися з оригіналом?

Якщо немає можливості безпосередньо зв'язатися з виробником в Італії, купити продукцію італійської фабрики можна практично в будь-якому іншому місті світу. Досить просто звернути увагу на кілька ключових параметрів, які допоможуть захистити вас від підробки, які також зустрічаються у недобросовісних продавців:

 • на корпусі ліжка є логотип і напис;
 • ви можете в будь-який момент ознайомитися з паспортом товару і серійним сертифікатом якості;
 • до ліжка кріпиться фірмова коробка із зразками оббивних тканин, розкладена в спеціальні папки;
 • для кожного окремого використовуваного варіанту тканини додається список із зазначенням докладного складу, рекомендацій по догляду і т.д .;
 • салон, що торгує італійськими меблями, повинен надати відповідний сертифікат;
 • кожен виріб отримує відповідне маркування, яке наноситься безпосередньо на корпус виробу, брендування наноситься навіть на пакувальні матеріали.

У разі недотримання хоча б одного з цих правил варто відкласти покупку і звернутися в інший салон.

Ключові критерії вибору

При покупці грядки слід орієнтуватися на наступні критерії:

 • форма і розмір — рекомендується брати хоча б на пару десятків сантиметрів довше вашого зросту, а ширина підбирається в залежності від кількості грядок, форма може бути як прямокутної, так і квадратної або навіть круглої, все залежить виключно від ваших уподобань;
 • використовується каркас — особливою популярністю користуються металеві та дерев'яні рами, так як в якості обробки можуть використовуватися найбільш міцні елементи ковки або навіть скло і тканину;
 • використовується основа — в якості підстав можна використовувати пружини і ламелі, перші актуальні, коли в пріоритеті довговічність, тоді як другі, для додання необхідних ортопедичних властивостей.

Окремо варто звернути увагу на вибір матраца. Ви можете використовувати найрізноманітніше, головне, щоб це було комфортно для вас і членів вашої родини. Деякі виробники передбачають ліжка з матрацом або без нього. В цьому випадку слід поцікавитися у консультанта, які моделі він може порадити. Головне, щоб вони чітко полізлися по довжині і ширині, інакше спати на таких матрацах буде некомфортно, через утворилися тріщин.

Питання-відповіді

Чи можна вибрати ліжко для будь-якого стилістичного напрямку?

Актуальний модельний ряд дозволяє підібрати ліжко не тільки в помпезному бароко, але і в мінімалістичному скандинавському стилі. При цьому за якістю вони не поступляться один одному.

Італійські ліжка існують тільки для дорослих або є ще й дитячі моделі?

Ви легко зможете підібрати варіанти для будь-якого члена сім'ї, досить визначитися з критеріями зростання, ширини і використовуваних матеріалів.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts