Як вибрати колір шторної штори

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Відтінок карниза — важлива деталь обробки. Вибір цієї деталі інтер'єру залежить від кольору стін, стелі, штор і стилю інтер'єру в цілому. Різний матеріал відмінно поєднується з різними колірними варіаціями карниза. Сьогодні ми поділимося рекомендаціями, які допоможуть підібрати колір шторної штори.

Зображення 110

Що впливає на вибір кольору карнизів?

 • Карнизи повинні в першу чергу доповнювати інтер'єр. Тому їх слід поєднувати зі стінами, шторами, меблями і стелею.
 • Якщо ви не хочете загострювати увагу на карнизах, то непогано буде зробити їх в тон стіни. Непомітно і просто, але це не набридає і не виділяється в приміщенні.
 • Для кімнати з низькими стелями варто розглянути варіант, коли карниз поєднується з шторами. Створюється пряма вертикаль, візуально розширює приміщення.
 • Карниз в тандемі з тоном стелі виглядає практично так само, як і зі стінами. Рекомендуємо звертатися до цього варіанту, коли не бажано акцентувати увагу на карнизах.
 • Меблі і карнизи також повинні виглядати згуртовано. Це не обов'язково пара карниз-шаф або комод. Дверні ручки, обробка, узголів'я ліжка: перекриватися можуть тільки деякі деталі.

Думка дизайнера

Єдина ідея, якої дотримуються фахівці: колір карниза вибирається відповідно до стилю інтер'єру. Ось з чого слід почати. Виробники випускають карнизи з різних матеріалів і створюють моделі, які розраховані на класику і модерн. Почніть з визначення стилю приміщення, в якому будуть висіти карнизи.

Ми розглянемо різні види карнизів і підберемо правильні кольори.

Карниз стелі

Найчастіше стельовий карниз виконаний в світлих відтінках. Це добре для власників квартири з білими або бежевими стелями. Карниз прихований в ніші або борозенках, тому він зливається зі світлим кольором стелі. У разі, коли стеля виконаний в іншому кольорі, варто скористатися витяжкою. Це стрічка, яка кріпиться до пазів на передній частині карниза. Служить виключно для декору, тому його так просто встановити. Сьогодні можна купити витяжку різних кольорів, фактур і навіть з малюнками.

Карниз металевий

Це один з найпопулярніших видів карнизів. Підходить як для класичного стилю інтер'єру, так і для сучасного дизайну.

Кольори металу:

 • Бронза.
 • Золото.
 • Мідь.
 • Сатин.
 • Білий.
 • Онікс.
 • Срібло.

Метал в інтер'єрі додає родзинку. Особливо добре поєднується з темним деревом, білими меблями.

Цей матеріал став одним з найпопулярніших через свою універсальності.

Поєднання кольорів в інтер'єрі

Почнемо з класики – дерева. Дерев'яні карнизи підходять для суворого дизайну інтер'єру. Вони нейтральні, тому можна вибрати будь-яку варіацію фактури дерева. Такі карнизи виграшно виглядають, коли їх доповнює більш світла фіранка і тюль. На контрасті створюється акцент, який наповнює приміщення домашнім затишком.

Білі карнизи — оптимальний варіант для сучасного інтер'єру. З таким кольором красиво виглядає будь-який відтінок штор і тюлів. Нейтральні тони не кидаються в очі, не напружують око і не перевантажують приміщення.

Кольорові карнизи слід вибирати дуже ретельно. Яскраві відтінки повинні відмінно поєднуватися з шторами і стінами. Якщо перестаратися, результатом стане перенасиченість в інтер'єрі. Кольорові карнизи відмінно виглядають в дитячій кімнаті.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply