Як облаштувати вітальню в стилі лофт – поради та рекомендації в 2021-2021 році

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Стиль «лофт» став дуже популярним не тільки в облаштуванні інтер'єрів. Цей напрямок актуально при оздобленні будинків і навіть стало самостійним напрямком в архітектурі. Особливою популярністю у багатьох користується можливість облаштування вітальні в стилі лофт. Така вітальня не тільки привабливо виглядає на фото, просто дотримуючись деяких рекомендацій, можна отримати затишне приміщення для роботи, відпочинку та прийому гостей. Найцікавіше, що вітальня в стилі лофт може бути реалізована не тільки в приватному будинку, але і в квартирі.

Якщо ви віддаєте перевагу легкість, комфорт і простір, відмінним варіантом стане стиль лофт. Завдяки різноманітності використовуваних матеріалів можна плести елементи різного стилістичного спрямування. Лофт з легкістю дозволяє використовувати традиційні меблі, оригінальні освітлювальні прилади, різноманітні аксесуари.

При деякій підготовці ви зможете реалізувати мансарду навіть в малогабаритній квартирі. Досить просто об'єднати основне приміщення з кухнею або коридором. Таким чином, вдається збільшити простір, що так важливо для стилю лофт.

Ключові елементи дизайну вітальні в стилі лофт

Одним з головних моментів, які актуальні для будь-якого приміщення в стилі лофт, є велика кількість вільного простору. Але навіть в самій вільній кімнаті можна захаращувати простір меблями і аксесуарами. Тому краще використовувати мінімум предметів і залишити відкритий макет.

При облаштуванні вітальні також слід уважно поставитися до вибору килимового покриття. При неправильному виборі вона просто з'їсть весь простір. Тому краще віддати перевагу одному великому килиму і всі інші предмети покласти до його кордонів. В якості акцентів допускається використовувати кілька невеликих килимків зверху.

Щоб розділити приміщення на кілька функціональних зон, можна використовувати стелажі і ширми. Завдяки конструктивним особливостям такі елементи привабливо виглядають з будь-якого боку. При необхідності можливе використання драпірування з тканинами.

Особливу увагу слід приділити системам зберігання. Спробуйте використовувати полиці-кошики замість стандартних полиць, в тому числі підвісних. Цікавий варіант також зі зміною способу зберігання книг. Їх можна розміщувати не вертикально, а укладати. Особливо актуально, якщо у вас велика бібліотека.

Вибрати меблі для вітальні в стилі лофт насправді не так проблематично, як може здатися. Більшість виробників самостійно розробляють лінійки продукції, які позиціонуються як «стиль лофт». При необхідності легко підібрати як окремі предмети, так і цілі модулі. Незалежно від виробника, у них є деякі загальні риси – якісні, але прості матеріали, мінімальна кількість прикрас.

Відповідні матеріали та елементи

Сирі стіни і відкриті комунікації – далеко не єдині моменти, які підкреслюють стиль лофт. Можна легко використовувати деревину, особливо необроблену деревину. Це відмінний варіант для меблів – обідній стіл, підставка для різноманітних дрібниць, полку. В якості таких дрібниць також варто використовувати кований метал. Але, вона не повинна бути покрита лаком. Досить просто очистити поверхню.

Якщо ви відкриті до експериментів, варто звернути увагу на предмети меблів з бетону – цікавими елементами стануть стенди, стелажі або полки. Для тих, хто не хоче розлучатися зі звичним комфортом, варто звернути увагу на крісла, крісла і дивани зі шкіряною оббивкою. Підійдуть і антикварні елементи.

Цікаво буде подивитися на з'єднання лофту зі стімпанком, а саме відкриті механічні деталі або освітлювальні прилади. При цьому для полегшення власного життя можна легко використовувати якісне сучасне обладнання, навіть виконане в самому непередбачуваному футуристичному форматі.

Лофт також не чуже використання різних арт-об'єктів – картини, скульптури, фрески допоможуть розставити акценти в приміщенні і не відволікати увагу. Найголовніше – правильно вибрати місце для установки.

Ключові відмінності інтер'єру в стилі лофт

Реалізувати справжній стиль лофт за всіма канонами можна навіть вдавшись до послуг професійного дизайнера. Досить просто згадати про велику кількість необроблених поверхонь, голого цегли на стінах і бетону на підлозі і стелі.

Ключовими особливостями стилю лофт є велика кількість вільного простору, чіткий розподіл простору, велика кількість природного світла і високі стелі. Тому повністю реалізувати в невеликому приміщенні проблематично, але допускається використання деяких елементів.

В процесі облаштування вітальні в стилі лофт рекомендується:

  • створити максимально вільний простір;
  • при виборі меблів пріоритет віддається тому, який оснащений скляними секціями, використовується металева і витримана деревина;
  • використання текстилю мінімальне, тому на вікнах не варто використовувати щільні штори, досить повісити легкий тюль;
  • при виборі арт-об'єктів пріоритет віддається абстракціям і футуристичним елементам;
  • якщо ваш будинок не може похвалитися голими цегляними стінами, ви зможете відтворити якісну імітацію ліпнини.

Вибираючи освітлення у вітальні, не варто обмежуватися однією люстрою. Якщо габарити приміщення дозволяють, можна використовувати торшери або бра. Головне, щоб їх стиль виконання підкреслював загальний стиль приміщення.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts