Фільтри для води під раковиною

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Використання водопровідної води для вживання в їжу навіть після закипання небезпечно для здоров'я. Вся справа і в воді, і в сантехніці, яка знаходиться в жахливому стані. Тому більшість людей або купують воду в баклажанах, або встановлюють фільтри очищення води.

види фільтрів

Існує кілька видів фільтрів, які монтуються під мийку. До першого типу відносяться проточні системи фільтрації. З їх допомогою можна очистити воду не тільки від механічних забруднень (пісок, іржа), але і від хлору, важких металів, пестицидів, солей. У свою чергу, такими системами є:

 • фільтри для очищення жорсткої води,
 • фільтри для механічного очищення рідин,
 • універсальні фільтри,
 • антибактеріальні фільтри,
 • системи очищення води від надмірної кількості металів.

До другого типу фільтрів під мийкою відносяться системи зворотного осмосу. Ультратонкій очищенню води піддається модуль зі зворотно-осмотичною мембраною. У цих системах використовуються такі типи картриджів:

 • фільтри, що містять вуглецеві сорбенти (відмінно справляються з видаленням солей, хлору, органіки і вуглеводнів),
 • поліпропіленові фільтри, призначені для видалення механічних домішок з води,
 • фільтри «дейронери», справляються з розчиненим в рідині залізом.

Який фільтр для раковини підійде для вашої води

Перш ніж приступити до вибору фільтрів, потрібно оцінити якість наданої вам води. Це залежить не тільки від джерела, з якого до вас надходить вода, але і від трубопроводу, який, як правило, знаходиться не в найкращому стані. Більш детальну інформацію про склад води ви зможете отримати за допомогою спеціального обстеження. Як тільки інформація виявиться у вас на руках, можна приступати до вибору фільтра.

Якщо рівень жорсткості вашої води знаходиться в межах норми, але в її складі є надлишок хлору, заліза та інших хімічних сполук, варто звернути увагу на:

 • картридж, який відмінно справляється з видаленням заліза,
 • картридж, призначений для механічного очищення рідини,
 • картридж на основі активованого вугілля.

Якщо вода занадто жорстка, не варто встановлювати проточну систему фільтрації. Так як при роботі з такою рідиною картриджі занадто обмежені в терміні служби через занадто швидкого засмічення. Відмінно підійде система зворотного осмосу.

Якщо у воді перевищено норму бактерій, мікробів і вірусів, також краще встановити систему зворотного осмосу. А щоб посилити ефект від такої системи фільтрації, на виході часто ставлять прилад для очищення рідини ультрафіолетом.

Не забувайте, що встановлені фільтри вимагають регулярної перевірки і заміни. В іншому випадку вона стає живильним середовищем для розмноження різних мікроорганізмів.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply