Alipay – китайська платіжна система

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

У 2004 році була запущена китайська платіжна система Alipay. За кілька років свого існування сервіс отримав всесвітнє визнання, тому серед сучасних покупців все більше людей використовують цю систему для оплати товару. Спочатку Alipay замислювався як сервіс для покупок на TaoBao. Завдяки численним перевагам система Alipay стала працювати і з іншими магазинами.

Який сенс?

Alipay має ряд важливих функцій для любителів онлайн-шопінгу. Для китайців система, звичайно ж, працює з набагато більшим набором функціоналу. Наприклад, жителям Китаю доступна покупка квитків на літак, громадський транспорт, замовлення таксі і бронювання місць в різних місцях для відпочинку. Сьогодні кількість користувачів Alipei перевищує 500 мільйонів, з платіжною системою співпрацюють понад 25 000 магазинів.

Alipay простий у використанні. Для того щоб зареєструватися, потрібно виконати кілька простих кроків. Крім того, вам не доведеться вводити особисту інформацію (про вік, країну проживання і т.д.).

Для реєстрації на Alipay потрібно:

  1. Створіть обліковий запис на сайті Аліекспресс. Для цього потрібно заповнити форму, надану на сайті. Якщо у вас уже є обліковий запис, увійдіть.
  2. На сторінці свого профілю знайдіть розділ "Мій Alipay" і перейдіть в нього.
  3. Після цього переходите до реєстрації рахунку Alipay. Тут потрібно підтвердити адресу електронної пошти, ввести пароль і відповісти на три питання.
  4. Щоб додати необхідну банківську карту, слід зайти в особистий кабінет, заповнити основну інформацію про власника карти і самої карти. Для підтвердження відправляється СМС з кодом

Плюси Аліпай

Популярність є ознакою стабільної і надійної системи, якою і є Alipay. Сервіс має безліч переваг, завдяки яким став популярним серед користувачів по всьому світу. Головна особливість – надійність. Коли мова заходить про гроші і товарообіг при покупках в інтернеті, клієнти магазину турбуються про збереження коштів. Alipay не передає третім особам інформацію про власника рахунку, банківських карт і коштів. Надійний захист дозволяє без проблем користуватися Alipay і не боятися, що гроші одного разу зникнуть з рахунків.

Alipay також пропонує 90-денну гарантію, якщо стався збій системи. Зрідка трапляється так, що гроші йдуть з рахунку в системі, але оплата не приймається. В цьому випадку потрібно звернутися в техпідтримку, яка швидко вирішить проблему. Після звернення до менеджера відраховується 90 днів, протягом яких проблема вирішується.

Багато у відгуках про сервіс відзначають, що відгуки і технічна підтримка справляються з хорошою роботою. При виникненні будь-яких питань, пов'язаних з роботою сервісу, можна звернутися за допомогою і отримати швидку відповідь.

З появою NFC Компанія Alipay впровадила цю технологію в систему електронних платежів. NFC дозволяє перетворити смартфон в банківську карту. Щоб оплатити що-небудь, вам потрібно буде прикріпити смартфон до терміналу і гроші автоматично знімаються.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply