Ванна кімната сьогодні – це не просто приміщення для гігієнічних процедур. Це справжнє місце для відпочинку в будинку. І дуже важливо постаратися облаштувати його так, щоб вам було максимально комфортно. Варіантів сантехніки дуже багато. Це можуть бути ванни різних розмірів, душові кабіни. Багато хто встановлює джакузі, які деякий час були атрибутом виключно модних SPA-центрів, а зараз їх цілком можна встановити просто в квартирі. Є ще одне відносне нововведення в домашніх ванних кімнатах – це гідромасажні кабіни. І в цій статті ми хотіли б трохи докладніше розглянути їх переваги, недоліки та особливості, а також зрозуміти, чи варто встановлювати гідромасажну кабіну будинку.
Гідромасажна кабіна: що це таке?
Гідромасажна кабіна – справжнє джерело веселощів у вашому домі. А, якщо ви шанувальник джакузі, то кабіна гідромасажу вам також сподобається. Візуально гідромасажна кабіна схожа на звичайну душову кабіну, але на відміну від утилітарного душа, гідромасажна кабіна насичена величезною кількістю функціональних можливостей. Гідромасаж в ньому можна робити з різною інтенсивністю і тиском.
Різновиди гідромасажних кабін: які вони бувають?
- глибокі палетні ящики і невеликі палетні ящики,
- ящики без даху і ящики з дахом,
- з акриловою задньою стінкою і скляною задньою стінкою,
- з парогенератором і без парогенератора.
Іноді кабіни з глибоким піддоном здатні виконувати одночасно дві функції: бути одночасно і кабіною для гідромасажу, і ванною. Особливо це стосується кабін, які мають великі піддони. Деякі ящики мають гідромасаж. Завдяки цьому у вас є можливість насолодитися не тільки прийняттям душу, але і отримати досить якісний масаж. В цілому гідромасажна кабіна – це свого роду душова кабіна зі значним оновленням.
Якщо ящик має низький піддон, його зручно використовувати людям, які переживають захворювання суглобів або мають солідний вік. Усередині такі ящики просторі. Багато гідробокси мають дах, в якій є підсвічування, душова кабіна, вентилятор. Але не всі ящики мають дах. Якщо ящик без даху, його краще використовувати для ванних кімнат, які не мають високих стель, приміщень, для яких шкідливо велика кількість вологи. Такі ящики, як правило, не дуже високі. Гідробокси з дахом не можуть бути нижче 210 см Такі розміри передбачені для людей високого зросту, так як менші розміри доставлять їм незручності при прийомі водних процедур.
Плюси гідромасажних кабін: які вони бувають?
- Важлива перевага – з такою кабіною можна провести приємну процедуру гідромасажу абсолютно в будь-який час, а не ходити за нею в SPA. А гідромасаж вкрай корисний для здоров'я. Зокрема, для опорно-рухової та нервової систем.
- Такі кабіни, самі по собі, максимально комфортні.
- Гідромасажні кабіни, на відміну від джакузі, відмінно підійдуть для невеликих ванних кімнат. Вони точно не займуть занадто багато місця.
Недоліки гідромасажних кабін: які вони бувають?
Недоліків, насправді, не так вже й багато. Але перше і головне – це ціна: гідромасажна кабіна – це дійсно дуже малобюджетне задоволення. Плюс до всього, майте на увазі, що гідромасаж показаний далеко не всім. Зокрема, його ні в якому разі не можна робити людям з онкологічними захворюваннями.
Чи варто купувати гідромасажну кабіну?
Це, безумовно, того варте, якщо вам дозволяють кошти та місце у вашій ванній кімнаті. І все ж, він стане відмінним рішенням, якщо у вас немає класичного душа. З метою прийняття душу цілком можна використовувати гідромасаж.