Вибираючи туалет для ванної кімнати, багато хто звертає увагу на незвичайний підвісний туалет, який відрізняється своєю формою, а також стилем. Ні для кого не секрет, що чистити ванну набагато зручніше, якщо в ній встановлений підвісний туалет.
Чим відрізняється унітаз від установки?
На відміну від класичного варіанту, підвісний унітаз монтується в фальш-стіну і в приміщенні залишаються тільки чаша і кнопка змиву. Бак і додаткові комунікації все приховані за стіною, тому на поверхнях немає зайвого скупчення бруду і пилу.
Переваги туалетів з установкою
Вибираючи між звичайним туалетом або підвісним, потрібно знати кращі сторони. Унітаз з установкою має безліч переваг.
- Дизайн. Він виглядає модно і сучасно, крім того, що комунікації приховані в стіні, не займає зайвого простору в кімнаті і візуально розширює приміщення.
- Простота у використанні. Шуму від змиву набагато менше, так як бак ховається за фальш-стіною. Також до плюсів можна віднести легкість і простоту прибирання приміщення.
- Економія місця. Цей аспект дуже важливий в невеликих приміщеннях, коли необхідно раціонально використовувати кожен сантиметр площі.
Недоліки підвісного унітазу
Хоча до недоліків можна віднести незначні речі, але покупцеві також важливо про них знати.
- Висока ціна, тому що через те, що унітаз монтується на установці, необхідно заплатити в момент покупки, як за підвісну чашу, так і за конструкцію.
- Монтаж такого унітазу складніше класичного, для його підключення потрібно запросити кваліфікованого фахівця.
- Якщо є необхідність в ремонті підвісного туалету, його власник може зіткнутися з такими труднощами, як необхідність розібрати фальш-стіну.
Матеріали, з яких виготовляються унітази з установкою
Фаянсові туалети є найпоширенішими, так як мають більш доступну ціну. Вони надійні і міцні, мають середній термін служби від 10 до 15 років.
Порцеляновий унітаз з установкою прослужить більше 25 років, але має більш високу вартість, красивий витончений дизайн.
Також можна зустріти підвісні туалети з:
- акрилові;
- штучний камінь;
- нержавіюча сталь;
- Склянка.
Правила вибору унітазу
Для початку варто звернути увагу на форму підвісного туалету, вони бувають:
- напівкруглий;
- площа;
- овальні;
- Прямокутні.
Форма вибирається тільки з власних уподобань.
- Чаша вибирається в залежності від форми унітазу. Чаша може бути трьох видів: пластинчаста, воронкоподібна і козиркова. Найоптимальніший варіант – чаша воронкоподібної форми.
- Розміри. Є два варіанти стандартної сантехніки з розмірами 54-60 см і нестандартної 60-70 см Також є деякі туалети розміром менше 54 см, але важливо враховувати, чи буде на ній зручно всім членам сім'ї.
Вибирати туалет з установкою варто в залежності від власних уподобань. А також потреби сім'ї. Для маленьких кімнат відмінним варіантом стане стандартний туалет, для просторих приміщень можна вибрати великогабаритний, який підкреслить величність приміщення і його важливість.