Оздоблення коридорів в квартирі – створення затишної і теплої обстановки різними способами

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Коридор – це довгий прохід всередині квартири, який з'єднує кімнати або є корисною зоною після входу в житло. Коридори вважаються одним з основних елементів житлового приміщення або будівлі, які також входять в детальне планування квартири.

Незважаючи на те що корідораси грають якусь другорядну роль, вони також повинні виглядати красиво і оригінально. Як правило, такі приміщення мають досить складну форму і зовнішній вигляд, тому їх складно прикрасити і прикрасити. Особливо складна ситуація, якщо приміщення не має освітлення і має зовсім невеликі розміри. Однак ми вирішили розповісти нашим читачам про кілька оригінальних і цікавих варіантів декорування коридору, які точно припадуть до душі на ваш смак.

деякі нюанси

Корисно розуміти, що при виборі відповідного стилю і оформлення дизайну коридору варто враховувати оптимальну ширину для проходу – не менше 90 сантиметрів слід залишити абсолютно вільними. Якщо вдасться домогтися такого параметра і заощадити ці сантиметри, то прогулюючись по коридору, можна відчувати себе комфортно і вільно.

Також слід знати, що в разі, коли коридор з'єднаний з передпокоєм, потрібно додатково продумати дизайн передпокою – грамотно продумати і розрахувати перехід з однієї кімнати в іншу. В іншому випадку можна отримати різкий дисонанс стилів в інтер'єрі.

Способи прикраси коридору

Існує величезна кількість варіантів декорування коридору. Серед найбільш цікавих і оригінальних можна виділити наступні:

  • Декор стін з рамками і зображеннями. Картини, старовинні або зістарені карти, дзеркальні поверхні і сімейні фото часто використовуються для прикраси віталень і спалень, тому всі ці елементи можна використовувати для прикраси коридору. Більш того, в довгому вузькому проході від таких кулонів можна отримати незвичайний ефект – ви опинитеся як би на виставці особистих творів мистецтва або в музеї.
  • Штукатурка. Молдинги і ліпнина є оригінальними прикрасами просторих коридорів, які мають нейтральний дизайн в інтер'єрі. За допомогою цих елементів можна підкреслити, а іноді навіть візуально змінити форму всієї стіни. Декоративна ліпнина – це способи виступати в якості елементів дизайну для існуючих предметів на стіні, наприклад, для фотографій або дзеркал.
  • Забарвлення. У багатьох малогабаритних квартирах коридораси настільки малі, що ні, навіть самі мініатюрні прикраси не варто вішати – все буде падати і заважати. В цьому випадку варто прикрасити коридор нестандартної забарвленням. Це може бути цікавий малюнок, візерунок, градієнт, художнє зображення і навіть сучасне графіті. Така забарвлення часто виглядає оригінально і цікаво, дозволяє підкреслити стиль приміщення і квартири в цілому.
  • Освітлення. Щоб поєднати практичність, функціональність і декоративність, можна використовувати освітлювальні прилади. При цьому у вас є можливість підібрати не нудні класичні абажури і світильники, а справжні витвори мистецтва. Це можуть бути невеликі світильники зі складною скульптурною підставкою або оригінальне лінійне освітлення для футуристичного ефекту. Крім декоративних елементів освітлення, варто також подбати і про просто стельовому світлі, щоб коридор виглядав більш яскраво і виразно. Також для оформлення коридору в квартирі можна використовувати гірлянди або світлодіодні стрічки, які створять чарівну і зачаровує атмосферу.
  • Шпалери. Незважаючи на те, що шпалери багатьом можуть здатися банальним і нецікавим рішенням, з їх допомогою можна також прикрасити стіни коридору. Однак для цього слід вибирати оригінальні шпалери з малюнками або 3D-зображеннями. Наприклад, можна підібрати шпалери з незвичайним принтом, які будуть висловлювати загальний стиль всієї квартири. Не варто вибирати дуже активний і насичений ділянку, щоб випадково не позбавити приміщення «повітря» і просторовості. Варто відзначити, що малюнок або зображення можна оригінально «зіграти» за допомогою освітлення.
  • Декоративне оздоблення. Декоративне оздоблення штукатуркою завжди виглядає дуже красиво і незвично. При цьому, навіть якщо ви виберете задоволений нейтральний колір декору, але підберете оригінальну фактуру і візерунки, коридор буде виглядати свіжо і стильно. На сьогоднішній день можна вибрати фактурну обробку різних варіантів, яка створює привабливу фактуру: короїд, баранина, шуба і т.д. Венеціанська декоративна штукатурка також красиво виглядає на стінах. Залежно від загального стилю житла можна підібрати ідеальну обробку.

Таким чином, стає зрозуміло, як можна красиво і оригінально прикрасити коридори в квартирі. Навіть якщо у вас досить невелике житло, а відповідно і вузькі коридори, вихід все одно є. Головне в цьому випадку – проявити фантазію, кмітливість і кмітливість. А наші поради та рекомендації дозволять вам почати з точки старту в потрібному напрямку. Не відкладайте на потім – замовте кращі матеріали для декорування коридорів, і зробіть своє житло ще затишніше і красивіше.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts